2733
2739
عنوان

خواهش میکنم یکم راهنماییم کنین ...

42 بازدید | 10 پست

من الان ده هفته باردارم نمیدونم چرا اینقدر تو بارداری کینه ای شدم همش ذهنم درگیر مسائل ناخوشایندیه که از طرف بقیه برام پیش اومده به خصوصصص از طرف مادر شوهرم. حتی اتفاقایی که مربوط به چند سال پیشه و ظاهرا برام بی اهمیت شده بودن انگار الان دوباره سرباز کردن و تازه شدن و حرصم میدن.

اصلا وضعیت الانمو دوست ندارم و ازین همه درگیری ذهنی بیهوده و آزار دهنده عذاب میکشم ولی نمیدونم چطور از شرشون خلاص شم

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این مسائلی که میگم شاید خیلی پیش پا افتاده باشن ولی خیلی بهشون فکر میکنم و ناراحت میشم

سعی کن خودتو مشغول کنی که خیلی فکر نکنی

فیلم ببین کتاب بخون برو بیرون از خونه

سعی کن زمینه برای فکر کردن زیاد مهیا نباشه

بخاطر هورموناته عزیزم منم شدیدا حساس شدم و نمی تونم هیچ کس رو ببخشم هی به خودت بگو طبیعیه طبیعیه ب ...

اخه این اتفاقات تازه رخ ندادن مال گذشتست و تقریبا فراموش شده بودن اما فکر و خیالش و ناراحتیش الان اومده سراغم

خدایا شکرت
2738

میدونین چند وقت پیش مادر شوهرم وقتی که من نبودم کلی گلگی منو پیش شوهرم کرده بود که تقریبا هشتاد نوددرصدش واقعیت نداشت و حساسیت الکی و بی مورد خودشون بود.و البته همسرم ازم دفاع کرده بود و ظاهرا مجابش کرده بود. ازاون به بعد همش میگم‌ خوب منم خیلی مسائل مهمتری نسبت بع اونایی که ایشون مطرح کرده بود ازشون دیدم‌و ناراحت شدم ولی گله و شکایت نکردم .

بعدش دیگه هرچی اتفاق ناخوشایند هرچند کوچیک بینمون بوده جلو چشمام تداعی میشه و ذهنمو درگیر میکنه

خدایا شکرت
همینطوریه گذشته ها برای آدم زنده میشه دلخوریها رو همه به یاد میاری منم همین طوری ام

نمیدونم شاید برای اینکه این مسائل هیچ وقت برام حل نشدن و فقط خواستم روشون سرپوش بذارم تا فراموششون کنم ولی الان مثل یه زخم کهنه سرباز کردن

خدایا شکرت