2733
2739

نمیدونم چرا چندوقته اینجوری شدم 

یا فکر میکنم مریضم یا فکر میکنم میخوام میمیرم😣

دیشبم خواب دیدم داییم ک فوت شده اومده داریم باهم میریم جایی

چکار کنم؟؟؟حس میکنم دارم افسرده میشم 

چکار کنم بنظرتون؟

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤

تا ذهنت میره سمت این چیزا حواست پرت کن یا به چیزای خوب فکر کن.الانم برو تاپیک بزرگ ترین رسوایی هارلی، اصلا حالت جامیاد مثل خودم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب مرگ با این دید نگاه کن ک مرگ یعنی رسیدن ب اغوش خدا ک میشه عشق واقعی من و تو حالا یه سوال ادم از عشقش میترسه!!! مگه خدا ترس داره اخه 

خدا💚 بزرگ ترین ترین ثروت انسانه و این ثروت قابل قیاس با هیچ خوشبختی دنیوی نیست.
2731
فک نکن بهش همه ی روزی میخاییم بمیریم دیگه کاری از دستت برنمیاد ک این افکار پوچم بریز دور از ذهنت

همه اینارو میدونم 

قبل موعدام امیدوارو خوبم 

به محض اینکه منفی میشه بیبی چکام حالم اینجوری میشه 😢

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
تا ذهنت میره سمت این چیزا حواست پرت کن یا به چیزای خوب فکر کن.الانم برو تاپیک بزرگ ترین رسوایی هارلی ...

خیلی سخته 

ب مرگ با این دید نگاه کن ک مرگ یعنی رسیدن ب اغوش خدا ک میشه عشق واقعی من و تو حالا یه سوال ادم از عش ...

آرامشمو از دست دادم 

2740
ببین ما همین الانم مردیم داغیم حالیمون نیس

😐😐😐

خیلی سخته 

آره سخته، من تونستم ولی.مطمینا کلی موردای خوب هست که بهشون فکر کنی،پرورش بده اینجور افکارو

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

من که دوس دارم مرگو.فقط از عذاب و فشار و شب اول قبرش میترسم با جهنمش.بقیش خوبه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
آره سخته، من تونستم ولی.مطمینا کلی موردای خوب هست که بهشون فکر کنی،پرورش بده اینجور افکارو

چ جوری؟؟؟

چکار کنم؟؟؟

همه فکرم شده بچه،وقتی منفی میشه بیبی چکم حالم بد میشه 

منم همین شکلیم😢😢😢😢

خیلی بده .

من اصلا اینطوری نبودم خدای آرامش بودم 

استارتر عزیز یه نکته بهت بگم شاید این یه فرصت برات باشه ادم وقتی حسی مثل حس تو بهش دست میده سعی میکنه ب خدا بیشتر نزدیک شه دلش نمیاد بدرفتاری کنه دنیا رو خیلی کوچیک و زودگذر میبینه نمیدونم توام این خصوصیات رو داری یا نه من خودم بعصی شبا اینطوری میشدم هرشب ک میرفتم تو جام ب یاده مرگ میفتادم همش میگفتم یه روزی این جسم میخواد بجای تخت نرم تو قبر بخوابم این افکار باعث شد ب خدا نزدیکتر بشم امیدوارم ب دردت بخوره در کل از خدا نترس خدا خوده عشق ته معرفته و مرامه

خدا💚 بزرگ ترین ترین ثروت انسانه و این ثروت قابل قیاس با هیچ خوشبختی دنیوی نیست.
2706