2737
2739
عنوان

رفتیم شام بیرون شوهرم نوشابه ریخت روی برنجم من نخوردم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3344 بازدید | 161 پست

[QUOTE=64278992]خانوما  ببخشیدا  ولی یه اخلاقی داره آزارم میده   موقع نزدیکی  میگه داستان 

عزیزم زن بودن یعنی همین دیگه سعی کن ناز و ملوس باشی نه ک خودت نباشی اما باید ی فرقایی با مردا داشته باشی موجود نر فقط جڌب زنونگی شما میشه

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
اره ب من میگه یکم تمیز بخور  چیه عین گشته ها میخوره   کلن عاشق زن نازی مثلا ارایش کن شیک ب ...

چرا خوشت نمیاد؟

من رفتارشو توجیح نمیکنم زشته 

اما یکم خودتو تغییر بده ببین اون چیکار میکنه

من با آرایش بیرون خودم مخالفم شدید 

اما خیلی ناز داشته باش غذامیخوری عجله نکن و لپهاتو پر نکن

تو خونه خیلی شیک و آرایش و ناخن و اپیلاسیونت سر موقع باشه به خودت برس تو جامعه هم شیک و تروتمیز و مرتب باش اما لازم نیست آرایش خونه رو برای بیرون بکنی یا باز بپوشی

شوهر منم خیلی زود عصبی میشه اما احساس میکنم از رفتارای خانمانه من خوشش میاد دوستنداره مثل مرد رفتار کنم

مثلا من غذاخوری برم فلفل بخوام بخورم یه کوچولو مزه میکنم تند باشه نمیخورم قاشقمو پر پر نمیکنم آروم و به اصطلاح باکلاس رفتار میکنم خخخخ البته من از اولم همینجوری بودم اما حس میکنم مردا خوششون میاد

شما هم هرچند بلد نباشی یا دوست نداشته باشی یه مدت بخاطر بچت رعایت کن عادتت میشه یواش یواش

ان شاءلله اونم فرق میکنه

البته چون مثل خودم بچه داری و مجبوری گفتم که امتحان کنی و الا مرد بداخلاقو حقشه بندازی جلو سگ بخوردش مثل شوهر خودم وا لا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شخصیتم اینجوریه..چرا رفتار اون که غیر عادیه باید برای من پذیرش بشه؟یک دفعه دو دفعه ابروریزی می شه عو ...

خوش به حالت من قبل ازدواجم خیلی سر زبون داشتم ولی شوهرم کاری کرده که اصلا نمیتونم حرفم و بزنم کاش بچه نداشتم حتماجدامیشدم ولی باهاش اتمام حجت کردم این دفعه دیگه گذشت نمی کنم 

تنهابهانه ی زندگیم پسرم
2728
والا شوهر من ۳۵ ساله است ولی رفتارش مثل بچه هاست خداهرچی مردبدوکه خانواده شون اذیت میکنن نسلشون منقر ...

شوهر من سی و شش سالشه و رفتاراش مثل شوهر استارتر نیس اما خیلی غد و کینه ای و شره 

شوهر من سی و شش سالشه و رفتاراش مثل شوهر استارتر نیس اما خیلی غد و کینه ای و شره 

شوهر من غدولوس فقط دوست داره بگه من خوبم  حالا ایناش به کناردوبارمچش و گرفتم ولی دفعه بعداگرتکراربشه جدامیشم

تنهابهانه ی زندگیم پسرم
2740

فلفل تو کبابیا هست معمولا .  . من شرط می ذارم...می گم هر کس راحت فلفل تنده رو بخوره طرف مقابل باید از پنج خواسته یکیشو براش انجام بده 😈😈 اونم می گه باشه همشو می خورم منم می گم غلط کردم نه فلفل نه شیر شتر  !😄😄😄😘

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
قربونت برم خیلی دلم میگیره می شنوم مردی زنش و اذیت میکنه چون خودم دارم عذاب می کشم 

منک هروقت میشنوم یکی رو بدتر دلم میگیره 

خدا رو چه دیدی انشاءلله ما و بچه هامون هم خوشبختی رو میبینیم زود 

2706