2733
2734

سلام دوستان🌷

دوستان من هفته ۲۷ هستم.از دوهفته پیش بعد از غذا زیر سینه ام که نمیدونم دقیقا میشه استخون یا ماهیچه درد میگرفت ولی تا یکی دوساعت خوب میشد.الان ۴ روزه درد وحشتناک دارم و مداومه.دردش شبیه اینه که یه چاقو رو فرو میکنن زیر سینم.خیلی شدیده.

تجربه ای داشتین؟به دکترتون گفتین؟من دوهفته پیش گفتم دکترم گفت طبیعیه.ولی الان واقعا دیگه غیرقابل تحمل شده

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مال معدته سعی کن وعده های غذاییتو بیشتر کنی و حجمشو کمتر  اگه بهتر نشدی برو دکتر بهت قرص معده ...

اینکارو کردم و خیلی کم غذا میخورم ولی خوب نشده😓 ممنونم عزیزم پس به دکترم میگم دوباره

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
2738
مال معدته سعی کن وعده های غذاییتو بیشتر کنی و حجمشو کمتر  اگه بهتر نشدی برو دکتر بهت قرص معده ...

گلم شما هم اواخر شهریور زایمانته؟

ی گروه زدن تو ت ل گرام مامانایی که نی نی هاشون شهریور دنیا میاد 

اگه دوسداشتی بگو لینکشو بدم

اسمش ماستی؟! چجوری تلفظ میشه؟masti?!

اره به هر داروخوني ك بگي بهت ميده مثل ماست ميمونه اسم علميش يه چي ديگه ولي معروف به شربت ماستي مثل اب رو اتيش كلا همون لحظه ك ميخوري معده ات خنك ميكنه خيلي حال ميده خوردنش😬

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗
نه عزیزم سمته چپه.بگو دوستم

منم دقیقا عین تو بودم زیر دندم اولش ی قسمت بود بعد هردو طرف شد ک ناگهان بعد زایمانم امون بریده شد حالت تهوع شدید درد پشت شدید شکم درد شدید ک فقط مثل کانگرو میپریدم نصفه شبی بردنم اورزانس سنگ صفرا گرفتم تو حاملگی لامصب داغی بهم زد ک تا اخر عمر یادم نمیره همش پشیمون بودم کاش اون دردقفسه سینم جدی میگرفتم حتما حتما فردا پیش دکتر گوارش نوبت بگیر ن زنان خدانکرده سنگ صفرا باشه بچت نارس دنیا میاد حتما حتما جدی بگیر برو اینترنت درد صفرا و علایمشو چک کن بهم خبر بده

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2706