2737
2739

عزیزای من همسر شما همونیه که یه روزی با عشق انتخابش کردید، میخواستید کنار خوشبخت باشید. کسیه که از هرکسی بهتون نزدیکتره. چطور میشه وقتی بینتون ناراحتی و دعواست راحت میایید بهش توهین میکنید، کلمات بد بهش میگید؟ تمرین کنید که حرمت نگه دارید. وقتی اینجا بهش فحش میدید قطعا تو دعوا هم ساکت نمیشینید و ....

اگه همسرتون بی ادبی میکنه دلیل نمیشه که شما هم همینکارو انجام بدید، شما شخصیت خاص خودتونو دارید. از همین مساله شروع کنید تا بتونید قدمهای بعدی رو بردارید.

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به سخن اسونه ولی تو موقعیتش سخته ادم عصبی میشه با حرف بی منطق 

عزیزم همینکه ادم اگاه باشه میتونه ترک کنه. قبول کن  که فحش دادن عمدیه ، پس میشه ترکش کرد

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2728
جواب های هویه دیگه

نه همیشه. وقتی یه طرف قضیه انقدر بالغ نیست که فحش میده طرف دیگه باید بهش بفهمونه که اینکار استباهه. تا کجا میشه های رو با هوی جواب داد، بالاخره یکی کم میاره ، و نتیجه ش چیه جز دلخوری ؟

نه همیشه. وقتی یه طرف قضیه انقدر بالغ نیست که فحش میده طرف دیگه باید بهش بفهمونه که اینکار استباهه. ...

طرف داره با تو دعوا میکنه یا مشکلش با توعبعد ب خانوادت توهین میکنه

همچین ادمی رو باید با خاک یکسان کرد ذیگه

طرف داره با تو دعوا میکنه یا مشکلش با توعبعد ب خانوادت توهین میکنه همچین ادمی رو باید با خاک یکسان ...

اگه قرار باشه مثل خودش رفتار کنی چه فرقی با اون داری؟

کی با این روش موفق شده زندگیشو اروم کنه؟

2740
ماباید درس پس بدیم پیش شما عزییییییزم

عزیزی بخدا

من خیلی وقتا تو شرایط خاص که قرار میگیرم میگم اگه سوشیانس بود الان اینجوری رفتار میکردو... خیلی الگویی برام ، خیلی

جدی میگی؟؟؟؟ وای چه جالب؟!!! خودم یادم نمیاد چیا گفتم واسه ۵سال پیشه شما چندسالتونه؟

من ۳۵ سالمه

حرفات و منش زندگی کردنت خیلی به دلم نشست، کلمه به کلمه حرفات تو قلب ادم مینشست عزیزم

ممنون گلم منم ۳۴سالمه شماهم قطعا همینطورید

بخدا همیشه برات آرزوهای خوب خوب میکردم تو این چندوقته، مرسی که هستی.

یبار خواهرتون با کاربریتون اومده بود خیلی تلاش کردم بهشون پیام بدم اینترنتم قطع شد

انقدر حالم بد شد بود اونروز که نتونستم موفق بشم

بخدا همیشه برات آرزوهای خوب خوب میکردم تو این چندوقته، مرسی که هستی. یبار خواهرتون با کاربریتون اوم ...

عزیز کجاس حرفای کاربر سوشیانس؟ منم استفاده کنم

چیابوده

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706