2733
2739

جوابمو بدین نگرانم

کِ گوتَه تو زشتی,تو دِ قِلَم نازِکتِری و دِل وِم نِشتی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب عزیزم پاشو برو دکتر چرا منتظری کسی اینجا جواب سربالا بهت بده

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
2731

آخه سؤالت تخصصی هستش ، همینجوری رو هوا که نمیشه چیزی گفت ، زنگ بزن مطب دکترت ببین چی میگن

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2738
خيسيت چجوريه؟ قطره قطره داره مياد خيس ميشي؟ برو جيش كن فشنگ بشور خودتو خشك كن يه دستمال كاغذي بذار ...

باشه

کِ گوتَه تو زشتی,تو دِ قِلَم نازِکتِری و دِل وِم نِشتی  

مال من كه پاره شد يدفعه حس كردم يه اب گرمي يدفعه ازم ريخت تو اتاق محل ندادم خوابيدم رو تخت بعد ديدم أوه اوه كلي خيس شده جام 

قطره فكر نكنم نشانش باشه زياد بايد بياد

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2706