2737
2739
عنوان

آمپول بتامتازون

127 بازدید | 15 پست

بچه ها شما آمپول بتامتازون زدید؟

و آیا راضی بودین؟

من شنیدم حرکت بچه کم میشه 

من نگرانم

سی هفته هستم و امروز زدم

تعداد رای : 3
نظرسنجی
راضی بودم
1
33%
راضی نبودم
0
0%
نزدم
2
66%

من ۲۳ روزه زایمان کردم البته ایران نیستم اینجا اصلا اسمی از این آمپول برده نمیشه نمیدونم چرا تو ایران اصرار به تزریق اش دارن 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ۲۳ روزه زایمان کردم البته ایران نیستم اینجا اصلا اسمی از این آمپول برده نمیشه نمیدونم چرا تو ایرا ...

بدلیل اینکه من قبلا سقط داشتم و الانم گاهی انقباض رحم دارم

بدلیل اینکه من قبلا سقط داشتم و الانم گاهی انقباض رحم دارم

خب اگر دکترتان لازم میدونه انجام بدین 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
منم هفته پیش سی هفته بودم زدم. دو شبم خوابم نمی برد نمی دونم از عوارضش بود. شما چندتا زدید؟

من سه تا امروز زدم

سه تا قراره فردا بزنم

دیشب از تکونای بچه نمیتونستم درست بخوابم

میگن تکونش کم میشه

بنظرت مشکل اساسی نداشتی؟

من ۲۳ روزه زایمان کردم البته ایران نیستم اینجا اصلا اسمی از این آمپول برده نمیشه نمیدونم چرا تو ایرا ...

خوب نزدنش بهتره ولی برای کسانی که در معرض زایمان زودرس قرار دارن تجویز می شه دیگه. نمی دونم شما کجایین اما خیلی جاها می زارن به روال طبیعی همه چیزو کلا زیاد چیزی تجویز نمی کنن

2738
خوب نزدنش بهتره ولی برای کسانی که در معرض زایمان زودرس قرار دارن تجویز می شه دیگه. نمی دونم شما کجای ...

من آلمان هستم عزیزم کلا اینجا خیلی چکاپ داشتم هر دو هفته سونو میشدم اما جز فولیک اسید و آهن چیز دیگه ای برای مادر ها تجویز  نمیکنن ...

من سه تا امروز زدم سه تا قراره فردا بزنم دیشب از تکونای بچه نمیتونستم درست بخوابم میگن تکونش کم م ...

نمی دونم چرا به من چهار تا داد. یعنی شبی دوتا... نه مشکل خاصی ندارم. سر بچه ی اولم هم هفته سی و چهار زدم. من کلا حس می کنم کم که می خوابم بچه م تکونش کم می شه. شما ببین خواب خودت چه طوره. 

2706