2733
2734
عنوان

چله ذکر یونسیه

3980 بازدید | 321 پست

گروه دوم برا دوستایی که دیر رسیدن

خیلی مجربه 40 روز هر روز به نیت یک نفر 40 بار این ذکر

لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنتُ مِنَ الظَّالِمِینَ ( آیه ۸۷ سوره انبیا )

لطفا تو این تاپیک فقط یه پست بزاریدوبگید که شرکت میکنید دوست داشتید اسم واقعی ونیتتونوبگید

هرسوالی داشتین بیاین اینجابپرسید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1922706/خانمایی-که-حاجت-دارین-بیاین-ختم

هروقت گروه تکمیل شد لایکتون میکنم بیاین لیستو بخونید وازاون روز شروع میکنیم

هرروز اولین و آخرین دونه ذکرو اینطور بگید لطفا

لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَكَ إِنِّی كُنتُ مِنَ الظَّالِمِینَ،فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّینَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِی الْمُؤْمِنِینَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هستم 

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
2728

استارتر هر موقع ظرفیت تکمیل شد اطلاع بده شروع کنیم 

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   

من میخونم. زهرا اسمم. به نیت خونه خریدن مامانم توی محله قبلیشون

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂