2737
2734
عنوان

ارایش

676 بازدید | 47 پست

سلام من چیکار کنم ک بتونم ی خورده ب خودم برسم ؟ سه ساله ازدواج کردم ولی هیچوقت ی ذره ب خودم لباسم  ارایشم اهمیت ندادم حوصلشو ندارم خیلیم دوس دارم ب خودم برسم ها ولی خیلی تنبلم واسه کارای شخصیم البته خونه زندگیم تمیزه فقط واسع خودم خیلی نامرتبم

اول صبح یه نیم ساعت زود تر بیدار شو موهاتو درست کن و آرایش کن

ولی بیشتر از آرایش به فکر مراقبت از پوستت باش

کرم دور چشم و ماسک مو و آبرسان صورت و اینا

تیکر یه آزمونه ... :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط ميتونم بگم خيلي بده

به نظرم رو تتو فك كن مثلا خط چشم بزن يا اگه ابروهات داغونه هاشور بزن البته يه جاي خوب

ك راحت شي صورتت رنگ بگيره

اگرهم نماز نميخوني رژ بيست و چهارساعته بزن راحتهر وقت تايم اومدنه شوهرته ارايش كن نميخاد صبح ك بيدار ميشي ارايش كني

موهاتم هميشه جمع كن بالا با يه رژ خوشگل ميشي تموم كاري نميخاد بكني

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
2738

هیچی کیف لوازم ارایشتو بذارپیشت..یه اینه بگیردستت...از یه مدادشروع کن...یع دفعه میبینی هفت قلم ارایش کردی..😁😁

خدایی منکه ازهپلی بودن بدم میاد...نمیگم همیشه ارایش دارم ولی یه مدادچشم و رژلب گلبهی همیشه  دارم..موهامم با گلسر جمع میکنم توخونه..چون دوتا بچه دارم... وهمیشه یه بوی عطرملایم هم میدم...😊

😊زیادی خوب نباش داستان میشه😊

خيلى سخت نيست  اول به پوستت برس  هرشب كرم ويتامين ا د  بزن به پوستت تا تغذيه بشه و روغن زيتون بزن به لب هات كه پوس پوستى نشن    و  سه سال ازدواج كردى  الان شوهرت نمى گه حيف اين خونه زندگى كه يه زن با ناز زنونه گى توش زنگى نمى كنه  مراقب باش از همين الان اهميت بده  

خدایا شکرت

اگر پرمویی ماهی ی بار برو آرایشگاه 

اصلاح کن تر و تمیز 

واسه حمومت از شامپوی خوشبو استفاده کن بعدشم میتونی ماسک مو یا اسپری دوفاز بزنی برای خوشگل شدن موهات ،و رنگشون کنی  اتوشون کنی هم موهات هم ابروهاتو 

بعد حموم مام و اسپری ضدعرق.و ادکلن بزنی 

از محصولات ارایشی خوب استفاده کنی 

مثلا کرم های ارایشی جدید ک حاوی کرمپودرن ک همش کرم پودر نزنی 

با ی رژ خوشرنگ 

با تغییر فصل لباس بخری 

هم خونگی هم بیرونی 

بسته ب نیازت

لباس زیرای خوشگل و ست بپوشی همچنین لباس خوابای قشنگ 

موهای بدنتو دیکه هفته ای ی بار شیو کنی 

من خدارو دارم ،خدایا تو عشق منی
2706