2737
2734

یه وقتایی ناخوداگاه صحبتهای دیگرانو میشنویم که درباره زندگیشون یا شوهرشونه یا هرچیز دیگه ای تو هر زمینه ای. شمام تحت تاثیر قرار میگیرید؟بعد اون ناراحت میشید و خودتونو مقایسه میکنید؟بعدش چیکار میکنید؟ میدونم مقایسه کار اشتباهیه ولی خب نمیتونیم که بی تفاوت باشیم حتی ۱ درصد هم خودمونو مقایسه میکنیم. شما تو این جور مواقع چیکار میکنید. ممنون میشم با مثال بگید

بهترین راه برای ایجاد شکاف تو زندگی و سردی مقایسه کردنه نکنید اینکارو

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

مقایسه نمی کنم. خدا رو شکر دلخوشی های خودم کم نیستن.

کلا یاد گرفتم از کسی بت نسازم که فلانی خیلی خوبه یا زندگی خیلی عالی و متفاوتی داره. چون به هر حال هر کس تو زندگیش یه مشکلاتی هست و یه خوشی هایی.

آره گاهی وقتا پیش میاد واسم ولی خب اینو مطمئنم که مشکلات دیگه ای هم دارن ولی به ما نمیگن 

ودلیلی نداره از مشکلاتشون بگن 

واین برای من یه حس زود گذره وحتی بیشتر وقتا تحت تاثیر قرار نمیگیرم

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖

من قبلا خودمو مقایسه میکردم ولی خوبیامو هم با اون مقایسه میکردم میدیدم نه اونم بدی هایی داره که خدارووووشکرررر من ندارم یا فقط یبار نامزدمو با یه مانکن مقایسه کردم البته بگم نامزدم چهرش اصلااا بد نیس خیلی هم خوبه ولی بعد چند تا ازش کامنت و پست دیدم که بی فرهنگیشو نشون میداد که نامزد من فوقالعادس 

فاطیما 77 هستم 💋

میدونم که ظاهر زندگی دیگرانو نباید با باطن زندگی خودم مقایسه کنم چون صددرصد باطن زندگیو طرفو من ندیدم و زندگی خودمو باکمو کاستیاش و البته خوبیاش دوس دارم چون چندبار مقایسه کردم ولی بعد فهمیدم زندگی طرف اونجور که من فک میکردم نبوده و خداراشکر میکردم بابت اینکه جای اون طرف نیستم 

یارب به تمنای تو گرباردگر بودمراانتخاب به همین قبله ات برمیگذیدم همان یاری که قسمتم کردی