2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آقا من یه سوال دارم. کلا کم مو هستم و هیچ وقت اپی نکردم. شیو میکنم. قسمت بکینی اپیلاسیونش دردش زیاده؟ آیا میشه تو خونه انجام بدم؟

ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
2731
دیر در میاد نازکتر پارچه هم نمیخواد ولی موم انگار یه لایه پوست مرده رو میبره پوست تمیز میشه اون نمیب ...

قیمتش چقده 

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره
من نمیدونم چیه😓

مثل موم هستش اما دیگه پارچه نمیخواد 

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره
2740
من برای بدنم میخوام فقط برای صورته؟؟؟

برای صورت و بدن.من ویدیوهاش رو دیدم توی یو_تیو_ب..

میخوای اونجا ببین اطلاعات خوبی داره

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟                         🌹الا بذکر الله تطمئن القلوب🌹

من استفاده کردم، خیلی عالیه، حتی پرزهای که دیده نمیشن رو هم میکنه و اصلا هم حساسیت و جوش ایجاد نمیشه، هم برای صورت هست و هم برای بدن، البته از هرجایی هم خرید نکنید بعضی وکس ها تقلبی هستن

2706