2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من هفته 37 هستم اخراش. میگم من بچم سفالیکه اما گویا هنوز نیومده پایین هنوز بالاست چیکار کنم بیاد پایین 

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏
من هفته 37 هستم اخراش. میگم من بچم سفالیکه اما گویا هنوز نیومده پایین هنوز بالاست چیکار کنم بیاد پای ...

خودش تو زمان خودش میاد پایین عزیزم پیاده روی در روز هم خوبه البته نه تندا

خودش تو زمان خودش میاد پایین عزیزم پیاده روی در روز هم خوبه البته نه تندا

واقعا تا دوهفته دیگه میاد پایین ؟ اخه همه منو ترسوندن گفتن خیلی بالاست باید تاالان اومده باشه پایین و ازاین حرفا

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏
واقعا تا دوهفته دیگه میاد پایین ؟ اخه همه منو ترسوندن گفتن خیلی بالاست باید تاالان اومده باشه پایین ...

نه خودش میاد عزیزم هرروز دوش آب گرم کوتاه مدت بگیر و پیاده روی کن نترس

2738
زایمانت کی هس ،معاینه لگن شدی ؟

دوهفته دیگه. نه نشدم مامای مرکز بهداشت بهم گفت دیگه حالا معاینه لگن لازم نیست چون طبیعی اجباری شده

دوهفته دیگه. نه نشدم مامای مرکز بهداشت بهم گفت دیگه حالا معاینه لگن لازم نیست چون طبیعی اجباری شده

وا ب حرفش گوش نده ،دکتر برو حتما ،لگن ادم تنگ باشه بچه نمیاد سرش کجو کوله میشه خودت هزارتا بخیه میخوری ک ،