2733
2734
عنوان

لاغری با کالری شماری

3692 بازدید | 49 پست

خب سلام:>

حالا من انقدر تایپیک میزنم که با لگد پرتم کنن بیرون 😂 !

خب ، خدمت دوستان عرض میکنم که من با قد ۱۷۳، دارای وزن ۷۶ کیلوگرم هستم متاسفانه و دچار حدود ۸ کیلو اضافه وزن :|

و قرار هم نیست هیچ رژیم غربی شرقی ایسلندی جزایر استرالیا و سایر بگیرم :| چون باور دارم تنها رژیم که باعث کاهش و افزایش وزن میشه کالری شماریه ! و ورزش. رژیمی که تو ۳ هفته باهاش ۵ کیلو کم کردم :( ( میگن نرمالش هفته ای ۱ کیلوعه ) ! حالا میخوام ببینم کسی هست تا ۳هفته باهم این رژیمو بگیریم ؟ ( البته من صبح ها معمولا یک ساعت ترکیبی میدوام و راه میرم و اگه بلند نشم تو خونه یک ساعت تمرینات فشرده هوازی میکنم )

-

رژیم کالری شماری

کالری همون انرژی بدنه که هرچی شما میخورین بجز آب کالری داره و هرکاری بکنین کالری میسوزونه

به گفته دکتر کرمانی نیم ساعت استراحت و لم دادن ۴۰ کالری میسوزونه !

ورزش کردن با بالا بردن متابولیسم بدن باعث میشه کالری بیشتری سوزونده بشه.

هر ۳۵۰۰ کالری نیم کیلو چربیه.

تنها کاری که باید بکنین اینه که وزن قد و نیزان فعالیتتون رو بهم بگید تا بگم درروز برای ثبات وزنتون جقدر کالری باید بخورید و چقدر برای ۱ کیلو کاهش وزن .

بعد در روز هرچی میخورید و با کالریش که یه سرچ ساده ای مینویسید تا سقف اون مقدار !

به همین راحتی ! هرچیم بخواید میخورید

من هستم ولی فعلا پریودم خودمو وزن نکردم فکر کنم ۷۵ باشم باقد ۱۶۰میخوام ۶۰کیلوبشم برنامه ی مانکنو دارم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
برنامه مانکن و نفهمیدم منظورتو .

یه برنامه کالری شمار دیگه

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
من با کالری شماری ۱۶ کیلو کم کردم الان تو استراحتم 

سلام

میشه بگی تو چند ماه کم کردی؟

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️
2706