2752
2734

نه اصلا چون تو گناهش شریک میشیم

شمام راهکار نده تو گناهش شریک میشی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

راستش جاریم بچه یه ساله داره انروز دستگاهش اومده پایین انروز بیبی جک تست کرد یه خط پر رنگ اوند یکی کم رنگ 

الان میگه نمیخوام

شوهرشم بچه دوس داره بدونه نمیزاره بندازه

داری میای قدمت رو چشمامون کاکل زری مامانو بابا😘😘
راستش جاریم بچه یه ساله داره انروز دستگاهش اومده پایین انروز بیبی جک تست کرد یه خط پر رنگ اوند یکی ک ...

خب نندازه   

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
اخه نمیخاد بچه اولشم ناخواسته شده خودش سنش کمه

اگر نمیخواست باید جلوگیری میکرد

الکی نیست که بچه بیاری بعد بگی دلم نمیخواد - گناه داره خب   

هرچقدرم بچه باشه تو جلسات قبل عقد یه چیزایی بهشون یاد میدن خب   

اگر نمیخواست باید جلوگیری میکرد الکی نیست که بچه بیاری بعد بگی دلم نمیخواد - گناه داره خب   & ...

میگه جلوگیری کردم اما امروز تست کرده خط بیبی چک یکی پررنگ بوده یکی کم رنگ منم تاپیک زدم همه اومدن گفتن حاملس 

تو این چیزا خودتو دخالت نده عزیزم چون تاوان داره    

میدونم .اما اصلا شرلیطشو نداره بیچاره مادر نداره بچه اولش شلوغه.یه اتفاقی میوفته خودشو گم میکنه

همیشه ب من میگه خوشبحالت خواب راحت داری

میدونم .اما اصلا شرلیطشو نداره بیچاره مادر نداره بچه اولش شلوغه.یه اتفاقی میوفته خودشو گم میکنه همی ...