2737
2739
زنداداش منم طبیعی زایمان کرده ماه پیش عمل افتادگی مثانه کرددکترگفت اززایمانشه

منم خیلیارو دیدم که میگفتن از زایمانه مری جون که گفتن نیس تعجب کردم🤔

خوشبخت کسےاست که شکوه رفتارش آفریننده لبخندِ زندگےبر لب های دیگرےباشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت لطفاازروی حرف دیگران دیگه قضاوت نکن  نمی تواستم ناراحت بشی ببخش اگه تندرفتم شرمنده

نه عزیزم چه حرفیه 😘❤

منم خیلیارو دیدم که میگفتن از زایمانه مری جون که گفتن نیس تعجب کردم🤔

به ماتوکلاسای زایمان گفتن مربوط به بعدزایمان میشه چون خیلیامجبورن بعدزایمان خودشون همه کاراشونوبکنن وسریع سرپابشن وکارای سنگین انجام بدن همین باعث افتادگیه مثانه میشه

امیدت فقط به اون بالایی باشه
2731

مهلا      مهسا       مهتاب       مه گل      حدیثه     سارا      ساناز        ستاره       محدثه        مهنا       مریم       مهتا        مهشاد       منا           بارانه

میترا        مرجان     ماری       ملیکا         مارال

ملدا         ملینا        سحر       ریحانه        رضوانه

سمانه       فاطمه     الهه        ستایش  

اسمای قشنگ

نیکا نیلا پری ماه نازنین رز رزا  نازگل 

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
به ماتوکلاسای زایمان گفتن مربوط به بعدزایمان میشه چون خیلیامجبورن بعدزایمان خودشون همه کاراشونوبکنن ...

منم اوایل میخواستم طبیعی باشه ولی حرفاشونو شنیدم نظرم عوض شد مرسی که بهم گفتی🙏❤❤❤

منم اوایل میخواستم طبیعی باشه ولی حرفاشونو شنیدم نظرم عوض شد مرسی که بهم گفتی🙏❤❤❤

من طبیعی بودم ۱۱روزه زایمان کردم خیلی زایمان خوبی داشتم وبعدشم سریع خودم کارامومیکردم فقط بخیهام کمی اذیتم میکنه که اونم میگن باید۳هفته بمونه تاخوب بشه وگرنه زایمانم خوب بودچون تواون اتاقی که من بستری بودم ۱سزارینی هم بود که تاصبح ناله میکردبااینکه زایمان دومش بود

امیدت فقط به اون بالایی باشه
2738
من طبیعی بودم ۱۱روزه زایمان کردم خیلی زایمان خوبی داشتم وبعدشم سریع خودم کارامومیکردم فقط بخیهام کمی ...

نگفتن برا عفونت نکردن بخیه هات چکار کنی؟ مثلا شستشو با موادی چیزی ؟؟؟؟

مهياس مينو مرسانا مهرسا مارال مانيان مايسا ماهتيسا محدثه مهتاب مستانه مهسا مهشيد مهروز مهگل مهنا مهشاد ماندانا ماريا مريم مهرگان مهربان مطهره متينه

مرواريد مرسا مروا ملورين مهديه 

ديگران راقضاوت نكنيم.