2737
2734
عنوان

رفتو آمد بیش از حد مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 99 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وااااای جنگ میشع بدتر میشه

جنگ اول به از صلح اخر هست

این دوران رو گذروندم اگه الان جلوش رو نگیره بدتر هم میشه

خوب استارتر هم الان تازه بچه دار شد طبیعتا بیشتر به استراحت نیاز داره بهونه اش این میشه خسته ام 

یا به شوهرت بگو خیلی محترمانه بهش بگه 

یا جواب نده هروقتم گفت بگو یا حموم بودم یا خواب بودم یا بچه شیر میدادم نمیتونستم پاشم یا با تلفن حرف میزدم خیلی بهونه ها هست 

اگر هم اینا نشد در آخر هروقت اومد برو سراغ کارات با اخم و تخم اصلا هم تحویل نگیر 

ببین چندبار که این کارو کرد و در زد، با حالت شلخته و خوابالو برو درو بازکن که مثلا خواب بودی. دو دفعه که این کارو کنی متوجه رفت و آمدای بی وقت و زیادش میشه. بعد که پرسید خواب بودی بگو بچه که شبا باید بالاسرش باشی فقط روزا میتونم استراحت کنم.

اینو امتحان کن حتما

بزرگترین گناه دل شکستنه،، حواست به زبونت باشه
2738
وااااای جنگ میشع بدتر میشه

نه بابا جنگ نکن تو یه ساختمونی قراره اونجا زندگی کنی

همیشه جنگ راه حل نیست 

خوب برخورد کن با سیاست 

تو این گرونی خونه همونجا موندن بهتره  چندبار باز نکن بعد باز کن درو همیشه درو نبند زشته

جنگ اول به از صلح اخر هست این دوران رو گذروندم اگه الان جلوش رو نگیره بدتر هم میشه خوب استارتر هم ...

مال ما که در زدنی نیست

🤕🤕🤕

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

دیگه اون باید خودش بفهمه که رفت و آمدشو کمتر کنه وقتی اومد در زد درو که باز کردی طوری وانمود کن که انگار از خواب پاشدی بگو بچه شبا نمی زاره درست و حسابی بخوابم روزا می خوابم چند بار این کارو کن خودش می فهمه اگه آدم با شعوری باشه 

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....

اخه مگه چيكار ميشه اون بيچاره بچه تو دوست داره دوست داره ببينتش 

الان يه سوال اگه پسرت بزرگ شد و ازدواج كرد و بچه دار شد تو چقد دوست داري بچه شو ببيني ؟لطفا يه كم انصاف داشته باشيد

ی شب میرم قَدم بِزنَم 🚶و دیگه بَر نمیگردم 🖤
نه بابا جنگ نکن تو یه ساختمونی قراره اونجا زندگی کنی همیشه جنگ راه حل نیست  خوب برخورد کن با ...

اصلا دری نیست که باز کنم یا نکنم

🤕🤕🤕

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2706