2752
2734
عنوان

عدم بارداری

155 بازدید | 22 پست

دوستان کسی بوده با وجود تنبلی تخمدان و تحرک کم و شکل بد اسپرم باردار بشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

عشق های امــروزی بی نامقابل انتقال به غیر و معاف از احساس می باشند 🙄 
من تنبلي نداشتم ولي شوهرم اسپرم كم تحرك و بي كيفيت بود كه با دارو حل شد و الانم ماه پنجم بارداريمم

چقدر طول کشید باردار شین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر طول کشید باردار شین

سه دوره دارو مصرف كرد شوهرم، بعد از اقدام كرديم بار اول بي نتيجه بود ولي بار دوم به لطف خدا دامنم سبز شد، شما چند وقته تو اقدامين؟

مرا قوليست با جانان كه جانان جان من باشد👪
2731
سه دوره دارو مصرف كرد شوهرم، بعد از اقدام كرديم بار اول بي نتيجه بود ولي بار دوم به لطف خدا دامنم سب ...

یه سال میشه ولی دیدم نتیجه نمیده دکتر دیگه نمیرم مشکل خودم کم بود مشکل همسرمم اضافه شد

سه دوره دارو مصرف كرد شوهرم، بعد از اقدام كرديم بار اول بي نتيجه بود ولي بار دوم به لطف خدا دامنم سب ...

خداروشکر نتیجه گرفتین ایشالا در سلامتی کامل فارغ شین

خداروشکر نتیجه گرفتین ایشالا در سلامتی کامل فارغ شین

مرسي عزيزم انشالله به زودي به جمع مامانا اضافه شي، فقط يه نقطه👌🏻عسل اصل پيدا كنين و هردوتون بخوريد مخصوصن شوهر، برا شوهر من بيشتر از دارو عسل اثر كرد

مرسي عزيزم انشالله به زودي به جمع مامانا اضافه شي، فقط يه نقطه👌🏻عسل اصل پيدا كنين و هردوتون بخوريد ...

باشه عزیزم مرسی حتما برام دعا کن تا منم زود نتیجه بگیرم واقعا خیلی ناامید شدم 

یه سال میشه ولی دیدم نتیجه نمیده دکتر دیگه نمیرم مشکل خودم کم بود مشکل همسرمم اضافه شد

خب دكتر نرو ولي روزي ١٠ تا خرما، يك قاشق عسل اصل بخوره شوهرتون، خودتم با يه دكتر زنان ميتوني مشكلتو حل كني، خيلي از دوستان من تنبلي داشتن ولي الان نينيشون بغلشونه، همچين ميگين نتيجه نگرفتيم انگار ١٠ ساله! 

خب دكتر نرو ولي روزي ١٠ تا خرما، يك قاشق عسل اصل بخوره شوهرتون، خودتم با يه دكتر زنان ميتوني مشكلتو ...

سخته این همه هزینه کنی و زحمت بکشی اخرشم هیچی بحث پولش نیس ولی واقعا دلسرد میشه ادم

باشه عزیزم مرسی حتما برام دعا کن تا منم زود نتیجه بگیرم واقعا خیلی ناامید شدم 

انشالله به حق علي 🙏🏻اصلن نا اميد نباش، ما خودمون آز شوهرم بدترين وضعيتو داشت ولي جفتمونم تلاش كرديم و نااميد نشديم،پريوديت منظمه؟؟

انشالله به حق علي 🙏🏻اصلن نا اميد نباش، ما خودمون آز شوهرم بدترين وضعيتو داشت ولي جفتمونم تلاش كردي ...

نه متاسفانه😢

2706