2752
2734
عنوان

رشد مجدد مژه بعد از برداشتن اکستنشن

14303 بازدید | 16 پست

سلااااام من اکستنشن مژه عام رو برداشتم چون داشت خیلی اذیتم می‌کرد خیلی هم مژه هام ریخت چکار کنم دوباره دربیاد دارویی داره ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خودشون درميان چون منم كلللا ريخته بود مژهام اگ ٢تا دونه مونده بود 

روغن بلفارول زدم بنظرم كمك كرد 

کاش زندگی دکمه ی آف داشت!!!نه حوصله ی مرور خاطره دارم...نه حوصله ی اتفاقی جدید...خواب...دلم یک خواب عمیق میخواهد ،بدونِ ترس...بدون اضطراب...بدون فکر!
راضی بودی اکستنشن کردی؟

اولش خیلی خوب بود ولی نگهداری ازش یکم حوصله می‌خواد اینکه نباید صورتت رو با حوله خشک کنی باید آروم با یه دستمان لطیف چشمات رو خشک کنی حواست باید باشه یهو چشمات رو با دست نمالی یه برس هم مثل ریمل باید هر روز دو سه بار مژه هات رو شونه کنی اصلا نباید خط چشم بکشی مخصوصا خط چشم ضد آب  حتی واسه توی چشم اصلا نباید بزاری چرب بشه توی حموم نباید به چشمات  کف و صابون بخوره و فقط باید با شامپو بچه چشمات رو بشوری اگه اینارو رعایت کنی هر سه هفته که میری واسه ترمیم خیلی خوب میمونه وگرنه زودتر از سه هفته میریزه حالا من با اینا مشکلی نداشتم من دایم تمیز می‌کردم و هرچی گفته بود رو انجام میدادم آرایشگرم هم خیلی از تمیز نگه داشتنم راضی بود ولی من نمی‌دونم چرا واسه اولین بار تو زندگیم شروع کرده بود گل مژه زدن !!! و ته ریشه مژه هام هم شروع کرده بود به یه درد خفیف دیگه ترسیدم و برش داشتم

اولش خیلی خوب بود ولی نگهداری ازش یکم حوصله می‌خواد اینکه نباید صورتت رو با حوله خشک کنی باید آروم ب ...

من دو سال پیش گذاشتم اولش خوب بعدس میرفت تو هم همش فک میکردم چشام تمیز نیس،بعد دراوردم همه مژه هام ریخت از ترس نذاشتم تا الان ،حالا نمیدونم باز بذارم یا نه تازه مژه هام دراومده خوب شده

من دو سال پیش گذاشتم اولش خوب بعدس میرفت تو هم همش فک میکردم چشام تمیز نیس،بعد دراوردم همه مژه هام ر ...

من بعضی وقتا وسوسه میشم دوباره بزارم ولی واقعا چیز خوبی نیست ترجیح میدم مژه مصنوعی بزارم حداقل خیالم راحت‌تره 

من بعضی وقتا وسوسه میشم دوباره بزارم ولی واقعا چیز خوبی نیست ترجیح میدم مژه مصنوعی بزارم حداقل خیالم ...

اره منم تو ذهنم همین بود مصنوعی بهتره،الان یکی از دوستام یه قسمت از مژه هاش انکار کچلی گزفته خالی شده

2706