2733
2734

من تا حالا ۴ تا سقط داشتم دو تاش فراموش شده یکی پوج و یکی خودبخودی .مشکلمون مورفولوزی همسرمه و خودم پلی کیستیکم .نمیدونم علت سقطامو خودم مشکل دیگه ای ندارم البته یه دختر دارم و برای دومی در تلاشیم .لطفا اگر کسی تجربه مشابهی داره بگه که برای بهبود مورفولوژی چه کار باید کرد .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهر منم واریکوسل داشت و اسپرم هاش ناهنجاری ژنتیکی دارن. سقط دوبار داشتم. خودم هیچ مشکلی ندارم و همه ازمایشها رو دادم و سالمم. اما دکتر گفت بخاطر واریکوسل و نقص ژنتیکی اسپرم های شوهرت، سقط میکنی. اسپرم اگر مشکل داشته باشه سقط میشه

2740
شوهر منم واریکوسل داشت و اسپرم هاش ناهنجاری ژنتیکی دارن. سقط دوبار داشتم. خودم هیچ مشکلی ندارم و همه ...

یعنی هیچ راهی نداره ؟دکتر برا همسرم ازمایش شکست DNAاسپرم نوشته هنوز انجام نداده 

شوهر منم واریکوسل داشت و اسپرم هاش ناهنجاری ژنتیکی دارن. سقط دوبار داشتم. خودم هیچ مشکلی ندارم و همه ...

همسر شما هم بعد عمل تغییری نکرد؟شما هم همین ازمایشو دادین که متوجه نقص ژنتیکی شدین؟