2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من هرکسی خودش بعد از به دنیا اومدن بچش میفهمه که چیا ضروریه چون یکی از یه وسیله استفاده میکنه ...

خب قطعا یه سری چیزا رو از اول باید خرید نمیشه که گذاشت واسه بعد زایمان😮😮

2728

پوشک خودت و مای بیبی

دو دست لباس سایز صفر

پتوی نوزاد

قاشق و لیوان و فلاسک آب جوش

خرما حتما ببر

ناف بند

لباس زیر برای خودت

فعلا همینا یادمه موفق باشی

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️

یه دست لباس کامل واسه نی نی؛قنداق فرنگی؛شیشه شیر؛پوشک؛نوار بهداشتی مال خودتو چندتا لباس زیر بقیه چیزا رو خودشون میدن

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم   چونکه کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن تمام خیابان هاست  ....مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته  ..هر داغی روزی سرد میشود ولی پخته هیچ گاه خام نمیشود  
2738
خب قطعا یه سری چیزا رو از اول باید خرید نمیشه که گذاشت واسه بعد زایمان😮😮

نه منظورم این بود که میپرسن چی ضروریه چی کاربرد داره میگم هرکسی یه چیز میگه

منتظر اتفاق خوبم ........

برای بیمارستان روسری خوشگل. لوازم ارایش. ادامس. لباس سایز صفر . بقیه رو میدن تو بیمارستان . 

برای سیسمونی من نی نی لای لای گرفتم . رخت خواب. قابلمه کوچیک. شیشه و پستونک. پوشک و لباس سایز صفر و یک. یدونه هم وان حمام و شامپو و لوسیون بچه. زیر انداز تعویض. کهنه بچه برای خشک کردنش و دورپیچو قنداق فرنگی. 

در واقع من خیلی ضروری هاروخریدم حتی کالسکه و کریرو تخت و کمد نگرفتم. 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
برای بیمارستان روسری خوشگل. لوازم ارایش. ادامس. لباس سایز صفر . بقیه رو میدن تو بیمارستان .  ب ...

ممنونم از توضیحاتتون، منم میخوام فقط ضروری هارو بگیرم، نی نی لای لایو چند خریدی؟ من میخوام تخت کنار مادر بگیرم چون خونمون یک خوابس... به نظرت کدوم بهتره؟ چه خوب از روسری و وسایل ارایش گفتی اصلا حواسم نبود