2737
2734

سلام دوستان.رفته بودم تا باردار نشدم برنگردم باردار نشدم...میخام برم دنبال دکتر و دوا درمون...احساس میکنم ک اصلا چند ماهیه تخمک گذاری ندارم چون هیچ علایمی مثل قبل ندارن هر چند این ماه کیتم دو خط شد هر بار ک زدم و روز ب روزن پر رنگ تر...ولی😢😢😢 قبلا بچه ها دکتر رزاقی و تعریفشو کرده بودن میخام هر کی پیش این دکتر رفته و نتیجه گرفته هر اطلاعاتی داره نحوه وقت دادن نحوه برخورد دکتر منشی و دستیار احتمالی الکی دارو و ازمایش مینویسه؟برا هر مریض وقت میذاره یا نه ادرس و شماره جدیدش و اینکه ی جا گفته بودن تا اخر تیر نیست هر کی هر اطلاعاتی داره لطفا بگید من شهرستانم نمیتونم حضوری برم پرس و جو میخام تحقیق کنم و برم ...ثواب داره...ممنونم دوستای گلم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

سلام عزیزم بیا تو تاپیک بارداری بامیکرواینجکشن سال 94 اونجا خیلیا پیش رزاقی میرن میتونی کمک بگیری ازشون

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم ايشون دكتر من هستن

اول مرداد ميان

بهترين كار اينه كه يكشنبه يا سشنبه ساعت ٤تا٨مدام زنگ بزني مطب وقت بگيري براي اولين فرصت كه ميشه احتمالا مهر

تشخيصش خوبه دارو زياد ميده كه ريسك نكنه يه وقت همه جوانبو ميسنجه اصلا پولكي نيس دستيارش دخالت الكي نميكنه و نظر بيجا نميده فقط وزن و فشار اتاق دستيار جداس

بيمارا ينفر ينفر ميرن تو

تنها توصيه ام اينه كه اگه ايشالا رفتي هرچي گف بگو چشم!نه نيار تو كارش...

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2731
عزيزم ايشون دكتر من هستن اول مرداد ميان بهترين كار اينه كه يكشنبه يا سشنبه ساعت ٤تا٨مدام زنگ بزني ...

مرسی گلم ممنون از لطفت.حتما توصیه ات و بکار می گیرم...شماره مطبش و لطف میکنی

مرسی گلم ممنون از لطفت.حتما توصیه ات و بکار می گیرم...شماره مطبش و لطف میکنی

تو نت هست بزن

فاطمه رزاقي كاشاني مطبشم تجريشه

ببين بايد١٠٠بار بزنگي اشغاله همش

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2738
تو نت هست بزن فاطمه رزاقي كاشاني مطبشم تجريشه ببين بايد١٠٠بار بزنگي اشغاله همش

ممنونم.از نت همون ادرس ک شما گفتی شماره شو ورداشتم گفتم شاید عوض شده باشع محض اطمینان پرسیدم.ی دنیا ممنونتم😍😍😍انشالله نی نی ات صحیح و سالم دنیا بیاد❤