2733
2734

میشه

لطفا در مورد توضیح جنس مذکر یا مونث به بچه هامون ک سوال میپرسن راهنمایی کنید چجوری توضیح بدیم

دخترم پنج سالشه خ اتفاقی فهمیده نی نی های پسر بچیزی دارند با بغل کردن نی نی کوچولو لمس کرد و همون موقه ازم سوال کرد چیزی ندیده

چجوری بگم چون در مورد باباشم داره میپرسه

ممنون

عزیزم زیاد براش باز نکن فقط یه توضیح کوچولو بده.من توی یه کتابی سرفصلشو دیدم اماچون به کارم نمیومد نخوندم لایک کن بذار تو کتابام ببینم اگه پیدا کردم بهت میگم.فقط یادمه گفته بود با پرت کردن حواس کودک و یا بدخلقی به کودک که این چه حرفیه میزنی یا دیگه نشنوم گفتی، باعث میشید کنجکاوتر بشه و خودش دنبالش بره که پیامدش اطلاعات غلط و یا اطلاعات کاملی که در حد سنش نیست میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصلا وارد جزییات نشو،درمورد شاخص ترین تفاوت های بین دو جنس که خودش میفهمه به حدی توضیح بده  تا قانع شه،اگر پیچیده اش کنی،کنجکاو تر میشه،درمورد این مسایل سعی کن دیگه زیاد در معرض قرار نگیره،سریع حواسشو پرت کن

غمگین نباش... حال جهان خوب میشود :) 🌿
2738

بروسرچ کن بخون شاید چیزی بدردت بخوره ایشالا بدم راحت بهش توضیح بده اما نه کلشو بهتراز الان باهاش راحت باشی که بدن تمام حرفاشو به خودت بگه وبپرسه نه دوستاش که یه وقت خدای ناکرده منحرف بشه موفق باشی گلم

ممنون  لطفا فقط مرتبط جواب بدین از موضوع دورنشیم

راستش رو بهش بگو

وقتی پسرم دنیا اومد دخترم ۴ سال داشت و موقع پوشک عوض کردن دید سوال پرسید،بهش گفتم مال پسرا اینجوریه،اما دخترا یه جور دیگه 

گفتم دیدی منو بابا با هم فرق داریم اون ریش داره من ندارم 

اون سینه نداره 

خلاصه تا دو هفته دخترم هررررر مردی رو می دید ازم می پرسید مال اینم اینجوریه،بقیه می گفتم آره الان دیگه اصلا براش سوال نیست 

پسرم هم وقتی دوسالش بود خواهرش رو دید با نگرانی گفت مامان مال آجی کنده شده،من هم بهش گفتم نه دخترا این جوریه و بازم همون توضیحات بالا

الان دوتاشون فرق پسر و دختر رو می دونن و براشون عادیه

خیلییی طول کشیده بپرسه😂من دخترم دوسال و نیمش بود ازم پرسید از کجا میدونن نی نی دختره یا پسر.عزیزم دخترت ۵سالشه براش توضیح بده.بگو دخترا و پسرا اینجاشون با هم فرق داره.مال همه ی دخترا مثل مال شماس.پسرا یه جور دیگس.

روانشناسا میگن توضیح کلی بدید دروغ نگید و وارد جزییات نشید

😏😏😏😏من بار اول ک دیدم خونه عموم بودم پسر همسایشون لخت بود زنموم گفت خیار خورده دیگ  نیومده بیرون همونجا گیر کرده😒

2706