2733
2734
عنوان

این خز بازیا چیه؟!!! :|

462 بازدید | 8 پست

یه تاپیک به قول خودتون خیلی باحال میزنید با عنوانایی که معمولا تاپیکای پر بازدید هست..

با امید اینکه بالاخره جام پربازدیدا بهتون تعلق بگیره..اونوقت کسی محل سگ نمیزاره فوقش سیصدتا بازدید پیدا میکنید برمیدارید یه تاپیک دیگه با همپین موضوعی میزنید لینک تاپیک قبلیتونو میزارید توی اون تاپیک جدیده..

خداوکیلی نکنید اینکارو خزه خززززز :|

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت

من واقعا نمیفهمم چرا برخی اینقدر برای پربازدید شدن می کوشند😅😁

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باز خدا خیر بده اونایی رو که با همون عنوان قبلی تاپیک میزنن!بعضیا که عنوان رو هم سعی میکنن مهیج تر انتخاب کنن بعد میری میبینی لینک همون تاپیک قبلی رو داخلش دادن!یکی نیس بگه ما اگه علاقه مند بودیم همون تاپیک قبلیت نظر میدادیم چرا گند میزنین به حجم اینترنت  

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  

بااجازه منم ازجوجدیدسایت بدم میادتایه نفریه عکس ازسیسمونی جهیزیه یاتولدمیزاره سریع یقه ش رومی گیرن چرابه فقراکمک نکردی جشن گرفتی 

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

فکر نکنم کسی بخاد صرفا پربازدید بشه، اغلب سئوال دارن راهنمایی میخان خب کسی نمیره، مشکل شون حل نمیشه تاپیک رو تکرار میکنن، عنوان رو جنجالی میزنن شاید دو نفر بیشتر بیان ببینن شاید جواب بدن

2738

به شما چه...بی ادب

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .