2733
2739
عنوان

عوارض واکسن یک سالگی پسرم

3320 بازدید | 5 پست

سلام دوستاااان گل.کممممک.پسرم چن روزیه تب داره و بی قراره.اولش میگفتم به خاطر واکسن یه سالگیشه ک هفته قبل زدن اخه گفته بودن بعد یکی دوهفته علایم سرماخوردگی دیده میشه و تورم گلو و اینا.اما از پریشب تا حالا دچار اسهال شده فک کردم واس شیر خشک تروویتال ک چن روزی میشه دارم میدم پسرم.ولی الان سرچ میکردم چن جا گفته بودن اسهال هم از عوارض واکسنه.چیکا کنم به نظرتون ؟اگه فردا خوب نشد ببرم دکتر؟میترسم دکتر انتی بیوتیک تجویز کنه پسرم الرژی داره به انتی بیوتیک و زود اسهالی میشه.طفلی خیلیم ضعیفه هیچی هم نمیخوره.بمیرم براش

برای تعجیل در ظهور اقا امام زمان (عج)صلوات

ويررس گرفتع احتماالا

تا چند روز همينه

مراقب تبش باش

مرتب استا بده

و اب بده بخوره تا اب بدنش كم نشه

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

سلام عزیرم منم نی نی ام بعد از واکسن یکسالگی  اسهال و تب شد ولی از واکسن نبود  ،چند روز تموم نمیشد نای بچمو گرفته بود 

چون سری قبل هم همینجوری شده بود موقع دندون در اوردن اینقدر اذیت شدددددد تا امشب (((((دندونش و دیدم (شکر خدا )))))اینقدر بی قرار بود نق میزد خسته بودم شاید از دندونش ولی برای اطمینان بیشتر ببرش دکتر ،بچه ها تو این سن همه چی تو دهنشون میکنن 

خدایا چنان کن سرانجام ما تو خوشنود باشی و ما رستگار🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیرم منم نی نی ام بعد از واکسن یکسالگی  اسهال و تب شد ولی از واکسن نبود  ،چند روز تم ...

اره پسر منم دندون درمیاره ولی دندون سوم بالایی و.اوکی پس امروز عصر میبرمش دکتر.مرسی.البته اسهالش از صبح نسبتا کم و خوب شده ولی بازم برای اطمینان بیشتر میبرم دکتر.ممنون 

برای تعجیل در ظهور اقا امام زمان (عج)صلوات