2733
2734
دخترم4 ماه و نیمه هست وزنش کمه دکتر براش شیرخشک داده به عنوان کمکی ولی شیشه نمیگیره مجبورم با قطره چکون بدم دکتر گفت هرقدر خاست و خورد بهش بده ولی تو بروشورهایی که بهم داد نوشته900 سی سی در روز دختر من 10 سی سی رو به زور و با هزار تا بازی میخوره چیکار کنم بیشتر بخوره؟ چجوری بهش بدم؟ شیشه و سرشیشه و.. رو چطور بشورم؟ جوشوندم شوره بست با مایع ظرفشویی هم بوی بد میده با چی باید بشورم؟ پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الینا من هم یه ماهه به دخترم شیرخشک میدم از یک ماهگیش هر کاری کردم شیشه نگرفتم..از پایان ماه چهار تو خواب بهش شیشه دادم قشنگ خورد الان تو بیداری هم میخوره دیگه دوست داره تا حدی که میترسم سینه مو پس بزنه خخخ
شیشه رو بذار دهانش منظورم بود شیشه شیر و سرشیشه ی چیکو خیلی خوبه ..‌دخترم بقیه ی سرشیشه ها رو نمیتونه میک بزنه بدش میاد ولی چیکو را راحته..مثل سر سینه ی مادره برای شستشو من سه روز یه بار تو آب جوش میجوشونم شیشه رو..اولش رسوب داره ولی وقتی با مایع میشورم پاک میشه.. اگه بو بده یعنی سرشیشا خراب شده..من با مایع میشورم بو نمیده فعلا دو تا شیشه داره باید یکی دیگه بخرگ
2738
پس شیشه شو عوض کنم شاید بهتر بگیره مرسی از راهنماییت عزیز اینارو امتحان میکنم الان شوهرم اومده باید برم ببخشید
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
غزل فکر نکنم بشه آخه سرشیشه اش پهنه..اکثرت شیشه ها باریکن کلا هر شیشه ای سرشیشه خودش باشه خیلی راحتتره..درش خوب بسته میشه و .. برو به سلامت الینا جان من هم بزم بچه ام گریه میکنه