2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسرداییم هفت پلاسشو خریده بود ...حدود یه سال براش کار کرد ولیییی واقعا هیچ شباهتی ب اپل نداشت ب جز آرمش ک اونم ی تکه فلز بود...آیفون اصل معمولا سنگینه اون خیلی سبک بود دوربینشم معلوم بود تقلبیه ظاهر جلوشم تقریبا متفاوت با گوشی آیفون بود...جای هندزفری هم داشت آیفون 7جای هندزفری نداره اصن😁😁😁😁😁حافظش حتی برای گرفتن یدونه عکس هم جا نداشت...الهی بگردم الکی پول حروم کرده بود...

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)
مگه تقلبیشم هست?چطور میشه فهمید?

آره فدات پسر داییم خرید تا مدت ها سوژه داشتیم😅

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)
پسرداییم هفت پلاسشو خریده بود ...حدود یه سال براش کار کرد ولیییی واقعا هیچ شباهتی ب اپل نداشت ب جز آ ...

بعد دو سیم بود ...گوشی آیفون پشتش پلمپ شدس...اون مث گوشی های دیگه پشتش وا میشد اندازشم با آیفون واقعی متفاوت بود...نخر ک آبروریزیه همه میفهمن ضایس😣😫