2737
2734
عنوان

بیاییداینجاولی ب خاطرمشکلم بهم نخندید

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 47 پست
منظورتون اینکه قبل جایی رفتن بگم؟میگم خب.چن وقت پیش خالم مهمونی داده بود.ب من گفت نرو.گفتم چرانرم گف ...

کلا باید توجیه بشه چون این یعنی من به تو اعتماد ندارم و این ریشه زندگی رو سست میکنه باید یا برین مشاوره تا توجیه شه یا خودت و خانوادت ازش بابت رفتارای غلطش انتقاد کنید 

عزیز دلم اصلا نمیتونم درک کنم که یک خانوم برای تفریح رفتن با خانواده ی خودش نیاز ب اجازه ی همسرش داشته باشه .گلم اینجور خیلی سخته .باهاش صحبت کن .مگه اون واسه هر کهری از شما اجازه میگیره؟عزیطم باهاش بشین منطقی صحبت کن طوری ک ناراحت نشه و بخواد اذیتت کنه خیلی دوستانه براش توضیح بده ک من یک عمر کنار خانوادم بودم مگه برام مشکلی پیش اونده ک الان دوست تداری با اونا برم بیرون؟اگربا خانواده خودش هم بخوای بری بیرون سخت میگیره؟

میشه یه صلوات واسه حل مشکلم بفرستید؟ممنونتون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا باید توجیه بشه چون این یعنی من به تو اعتماد ندارم و این ریشه زندگی رو سست میکنه باید یا برین مشا ...

بله میدونم حرفش این معنی رومیده.نمیخام پای خانوادموبکشم وسط.ولی خودم زیادانتقادمیکنم ازش.

عزیز دلم اصلا نمیتونم درک کنم که یک خانوم برای تفریح رفتن با خانواده ی خودش نیاز ب اجازه ی همسرش داش ...

همین ماه پیش باخانوادش رفتیم جلفا.ازمسجدمیبردن.خودشم نیومد.اجازه نمیگیرم ولی بهش اطلاع میدم.میگم من بامامانم میرم فلان جامیگه باشه برو.

2731
میگمـبریم فضای سبزمیگه نه اونجاپره پسره    خب میگم پسرباشه داچی میشه مگه.خیلی قلبش سیاهه

تو هم نزار بره بيرون از خونه چون توخيابون پر دختره 

خداياااااااا ما كي ياد ميگيريم پسرامونو درست تربيت كنيم

همین ماه پیش باخانوادش رفتیم جلفا.ازمسجدمیبردن.خودشم نیومد.اجازه نمیگیرم ولی بهش اطلاع میدم.میگم من ...

عزیزم یواش یواش براش این نوضوع رو جابنداز ک واسه همچین چیزی نیاز ب اجازه نیست 

هر طور میتونی این کار رو بکن 

2740
تو هم نزار بره بيرون از خونه چون توخيابون پر دختره  خداياااااااا ما كي ياد ميگيريم پسرامونو ...

خخخ.میدونی خانواده شوهرم ینی مادرش میگن مردخدای دوم زنه

عزیزم یواش یواش براش این نوضوع رو جابنداز ک واسه همچین چیزی نیاز ب اجازه نیست  هر طور میتونی ا ...

سخته ازالان استرس فردارودارم.اینکه وقتی بهش زنگ بزنم صدام میلرزه ک بهش یگم من میخلم برم باغ براناهار

سخته ازالان استرس فردارودارم.اینکه وقتی بهش زنگ بزنم صدام میلرزه ک بهش یگم من میخلم برم باغ براناهار

آخی عزیز دلم .اما ب مرور زمان حساسیتش کم میشه عزیزم .فقط اصلا هر اتفاقی ک توی خانوادت میوفته هر حرفی حدیثی پیش میاد هیچ کدوم رو واسه شوهرت تعریف نکن ک بخواد حساس بشه .ب مرور زمان حساسیتش کم میشه عزیزم 

آخی عزیز دلم .اما ب مرور زمان حساسیتش کم میشه عزیزم .فقط اصلا هر اتفاقی ک توی خانوادت میوفته هر حرفی ...

عاره خودمم میدونم اوایل ب خاطراینکه بگم بامامانم میرم بیرون استرس داشتم الان خوب شدم.الانم چون باراوله استرس دارم خدااااب دادم برس.انشالله فردامیام میگم چی شد

عاره خودمم میدونم اوایل ب خاطراینکه بگم بامامانم میرم بیرون استرس داشتم الان خوب شدم.الانم چون باراو ...

تومنی یا من تو

تو دریچه کولرو جوری تنظیم نکن ک باد فقط ب خودت بخوره نمیخاد با ناعدالتی تو کشور مبارزه کنی😒😒
آخی عزیز دلم .اما ب مرور زمان حساسیتش کم میشه عزیزم .فقط اصلا هر اتفاقی ک توی خانوادت میوفته هر حرفی ...

سلام خوبی گفتم هاگفت توازقبل میدونستی میری چرادیشی ب من نگفتی منم بیام.دروغ میگه اون ازخاله هام بدش میاد.میخادمن ازقبل بگم بهش بگه نرو.

2706