2733
2739
عنوان

گیسوام.کیسه آبم پاره شد😭😭😭

16577 بازدید | 284 پست

بچه دارم میرم زایشگاه..تو رو خدا دعام کنید..نی نیم ۲۶۰۰ بود امروز تو سونو ..کوجولوعه😭😭خیلی دعام کنید..تو رو خدا خیلی  سوره  انشقاق واسم بخونید

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ایششششالله که صحیح و سالم میاد بغلت چند هفته ای گیسو جون؟اخ بمیرم برات 😢

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
2740

نگران نباش عزیزہ دلم بہ سلامت میاد بغلت 

سورشو پیدا میکنم میخونم ھرجوری بلد بودم

دعا کنید خالہ بشم😢 ( ھفت ماہ فقط تا کنکورم موندہ روزی یہ ساعت سایت میام بیشتر اومدم تذکر بدین ممنونم دوستای گلم )

ان شاالله به سلامتی نی نی رو بغل بگیری.

۲۶۰۰ هم عالیه برا وزنش.

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
ایششششالله که صحیح و سالم میاد بغلت چند هفته ای گیسو جون؟اخ بمیرم برات 😢

طبق پری ۳۶ هستم

.طبق سونو ۳۵😭😭

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”