2733
2734
عنوان

الان من به این چی بگم 😅😅😅😅

359 بازدید | 41 پست

دیروز تاپیک زدم گفتم اصفهانی ها اخلاق خاص خودشون و دارن بارها تو مغازه ها شده رفتم سلام کردم جواب ندادن حالا این خانم اینقد به مغزش فشار آورده تا تونسته علت جواب ندادن سلام منو افغانی بودن بودنه 

من اگه افغان بودم با افتخار میگفتم افغانی هستم همینجور که با افتخار میگم ایرانی هستم 😊😊😊😊من دیروز با توجه به اون تاپیکی که تو پر بازدیدا هستش گفتم یه دختر افغانی دیدم خیلی خوشل بود همین

مثلا الان بگم یه دختر خوشگل اروپای دیدم اروپای هستم 😅😅😅😅😅😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

و اینکه من یادم نمیاد کسی رو به خاطر گذشته اس سرزنش کرده باشم 

حالا کی واسه من تاپیک زدن خدا داند. یا اصلا مربوط به من میشه 

هر کی این تاپیک و زده بیاد ببینم واسه من زده 😅😅😅😅😅😅

هیچی عزیزم ناراحت نشو...بعضی ها اینجا خییلی راحت قضاوت میکنن.بهتره ماهم این خانم محترم و قضاوت نکنیم..اون حتما اشتباه کرده..

خدایا هرکی دلش یه تودلی میخواد هرکی دوست داره توی رگ هاش یه نبض دیگه باشه به حق بزرگی و عظمتت به ارزوش برسون😄منم کمکم کن نی نیم سالم و سلامت بدنیا بیاد🤗
2738

مقصر شما بودی که به اصفهانیا توهین کردی 

مگه اصفهانیا پنج نفرن یا ده نفرن؟؟؟؟؟؟ چند میلیون نفرن .

من سه بار اصفهان رفتم یه بار تصادف کردم حتی ماشینو خودشون بردن تعمیرگاه 

ناهار به زور بردنم خونشون 

جز خوبی ندیدم تو اون سه بار .خیلی مهمون نواز بودن 

چه جوریه جواب سلام شمارو ندادن !!!!!!

چه جوری میشه با رفتارچند نفر درباره چند میلیون ادم نظر داد 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
مقصر شما بودی که به اصفهانیا توهین کردی  مگه اصفهانیا پنج نفرن یا ده نفرن؟؟؟؟؟؟ چند میلیون نفر ...

عزیزم اگه شما تو اون تاپیک من بودین و کامنتا رو میخوندین گفتم آدم خوب زیاد داره

2706