2733
2734
عنوان

نمک ریختم تو غذای مادرشوهر!!!!

1877 بازدید | 62 پست

سلام دوستان

قصد بدی نداشتم. آشپزیش افتضاحه. اصلا نمک و چاشنی به غذا نمیزنه. منم کله پاچه دوست دارم. تا رفت بیرون رفتم یه قاشق کوچولو نمک به غذا زدم. یه کم شور شده بود. فکر کنم واسه اولین بار خودشم نمک  به غذا زده بود.عذاب وجدان گرفتم. 

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!

البته هیچ کس چیزی نگفت ولی خودم کوفتم شد  

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینبار هیچی نگو .....چون دفعه های بعد غذا هرچی بشه میگن کار شما بوده😂

دیگه تو اشپزی کسی دخالت نکن....اشپز که دوتا بشه غذا شور میشه......بعدا با نمکدون سر سفره خودت اضافه کن

بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥
خخخخخ ببخشید نشد نخندم 😂😂😂😂😂😂

راحت باش عزیزم.

اینبار هیچی نگو .....چون دفعه های بعد غذا هرچی بشه میگن کار شما بوده😂 دیگه تو اشپزی کسی دخال ...

نه اصلا. ولی جالب اینه که خیلی ایراد از غذای همه میگیرن .همشون. ولی دیروز غذای شور رو میخوردن  و به به میکردن

2740

فقط اون استرست موقع یواشکی ریختن 😆

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

[QUOTE=64027498]فقط اون استرست موقع یواشکی ریختن 😆[/QUOTEداشتم سکته میکردم