2737
2739
عنوان

موندم طرف کیوبگیرم شوهرم یازنداداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 7897 بازدید | 132 پست

مهشید جون فکر میکنم حق با همسرته.مسئولیت بزرگیه مراقبت از بچه ی کسی اونم تو بازار.فقط اگر با لحن مهربونتری میتونست بگه اینجوری نمیشد

به نظرم بازم با زنداداشت صحبت کن و قانعش کن که همسرت منظور بدی نداشته

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حق باشوهرت.چ زنداداش ب منطقی باشوهرت مشکل داره خونه مامانت نمیاد.من ب شخصه خق رو ب شوهرت میدم.ب زنداداشت بگو شوهرم میگه زمونه خرابه نمیتونم نواظب بچه باشم  خودم کلی کاردارم

خدا بچه هامو ب تو میسپارم

اینقدر رو نده به زن داداشت که پیام بده به شوهرت . والا تو لین اوضاع که پسر ذبیرستانی رو همه کار میکنن شوهرت چطوری میخواد مراقب بچه اونا باشه والا بخدا میخوان بچشون رو از سر باز کنن بقیه رو تو زحمت میندازن

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
2740

حق با شوهرته...

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

عزیزم حرف همسرتون کاملا منطقیه .زن داداشتون باید این موضوع رو نوقعی ب همسرتون میگفت ک دور و برش شلوغ نباشه ک بخواد معذب بشه .اما واقعا همسرتون رو تحسین میکنم از این ک حرف آخر رو اول میزنه و اینقدر عاقل هستن .درست میگن مسوولیت یه بچه رو چطور قبول کنه 

میشه یه صلوات واسه حل مشکلم بفرستید؟ممنونتون میشم

زن داداشت ب شوهرت این پیامو داده  اصلا چرا ب شوهرت پیام داده ناراحته ک باشه بدرک ک ناراحته بنظرم شوهرت حق داره و کار خوبی کرد ک قبول نکرد برادرزادت بیاد اگه ی بلایی سرش اومد تو این جامعه خراب همین زن داداشت طلبکاره شماست و شما رو مقصر میدونه اصلا و ابدا مسئولیت بچه کسی رو ب عهده نگیرید.

بعدم ی پیام بده ب زن داداشت و همه ی اینا رو بگو اگه بازم ناراحت موند مشکل خودشه 

2706