2733
2734
عنوان

درمان خارپاشنه

4931 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها فردیو میشناسید از نزدیکانتون ک خارپاشنشو ب روش سنتی درمان کرده باشه ؟؟؟

دلم یه شادی از ته دل  یه ذوق  یه اتفاق خوب میخواد واسم دعا میکنی؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

یه آجر نو یعنی آب ندیده ،،بزار روی اجاق داغ داغ بشه ...یه پارچه ی نو آب ندیده توی با آب نمک خیسش کن...آجر رو وقتی داغ شد بزار زمین ..اون پارچه ی نمکی رو بنداز رو آجر بعدش پاشنه ی پاتو بزار روی آجر خیلی درد داره اما باید تحمل کنی بزار وبردار اگر خیلی میسوخت پاشنه ت رو یکمی بالاتر از آجر بگیر که لااقل حرارت اون برسه بهش ...تا یه هفته اینکارررو روزی دوبار انجام بده انشالله خوب میشی 

گیاه بابا ادم از عطاری بگیرین رنده کنین شب ها ببندین پاشنتون خوب میشه مامانم با این روش درمان کرد

یعنی واقعا خوب شد یکی داشتن یا چنتا عاخه مادر من خیلی از راه ها رو رفته بی فایده بوده حتی عملم کرده باز دراومده

میدونم الان چی میکشی از درد این خار پاشنه ...اما اینکاری که گفتم رو اگر درست انجامش بدی خوب میشی منم دعا کن ... منکه وقتی پاشنه رو روی آجر میزاشتم هوار و داد وگریه.....اما به گریه هاش میارزه خوب میشی 

دوست خوبم اگر هرجاش که متوجه نشدی نتونستم درست توضیح بدم بگو سعی میکنم کاملتر توضیح بدم 

اینو ب مادرم بگم ک با لنگ کفش دنبالم میکنه _دیدین از این راه کسی نتیجه بگیره عایا

همون گیاه روبزار رو پاش چطوره

اینو ب مادرم بگم ک با لنگ کفش دنبالم میکنه _دیدین از این راه کسی نتیجه بگیره عایا همون گیاه روبزار ...

خودم نتیجه گرفتم رفته بودم پیش شکسته بند عکسو دید گفت خار پاشنه س باید اینکار رو کنی ..‌کلی دکتر ارتوپد رفتم فایده نکرد 

2706