2733
2739
عنوان

حوصله سر رفته ها بیان

191 بازدید | 35 پست

وایییی پوکیدم تو خونه. صبحام کلاس میرم. الان خیلی دلم گرفته. گرمه که برم بیرون. خیلی حال و هوام گرفتس. بیاید یه چی بگید دوست جونا حالمون خوب شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برق رفته

و قاعدتا کولر خاموشه

من با وضعیت اسفناکی دارم به اون ۲۷ درصد شـارژ گوشیم نگاه میکنم 

میخوام برم فیلیمو فیلم ببینم زیر سقف دودی خوبه ببینم؟ 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2740
برقمون رفته دارم بخارپز میشم    

یه تشت آب توش یخ بنداز پاتو بزار توش خنک خنک میشی

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

بخدا خیلی سعی میکنم خودمو سرگرم کنم. ولی خب نمیشه. با دوستامم نمیرم بیرون چون اونام خب شوهراشون خونن. کا تو فاز غمم. با خانواده مادریمم جور نیستم . نه خونه دایی میریم نه عمه. اونام متقابلا نمیان. اگرم بیان خیلی سردن. دنبال تیکه پرونی. خونه خودمم که باشم فقط با ماشین میریم دور دور. کار مفیدی نداریم. یه مدت زبان خوندم برا اینکه حوصلم سر نره. مدرک گرفتم. حالا تابستونه و گرم. همه هم انگار نه انگار منم هستم

یه تشت آب توش یخ بنداز پاتو بزار توش خنک خنک میشی

تشت نذاشتم ولی تو همین یک ساعت دوبار پاهامو با آب سرد شستم چنددقیقه........

آلیس در سرزمین عجایب🥴خدا مهربونم پسرام در پناه خودت❤️
برق رفته و قاعدتا کولر خاموشه  من با وضعیت اسفناکی دارم به اون ۲۷ درصد شـارژ گوشیم نگاه میکنم ...

ندیدم ولی من تازه فصل دوم شهرزاد رو دارم تموم میکنم حیف شد فصل 3 رو از کجا گیر بیارم 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
واقعا،برق و آب ما هم رفته یه بار ساعت ۱۱-۱۳ ، الان هم از ۵ قطع شده، دلم هم حسابی شور میزنه 

دقیقا برای ماهم امروز بار دوم که رفت ولی خداروشکر آب داریم

آلیس در سرزمین عجایب🥴خدا مهربونم پسرام در پناه خودت❤️
2706