2737
2739
عنوان

مامانهای اسفند ۹۷بیاین کنار هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4594 بازدید | 549 پست
سلام عزیزم دکتر رفتی چی گفت ؟

سلام عزیزم. امروز رفتم دکتر. دکتر سونو کرد و دیدم کنجدم هنوز هستش. اما گفت دورش خون هست. بهم قرص و  شیاف نوشت. دیگه هر چی که خدا بخواد... 

برام دعا کنید که ان شاالله هر چی که خیره پیش بیاد 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=64725767]سلام عزیزم. امروز رفتم دکتر. دکتر سونو کرد و دیدم کنجدم هنوز هستش. اما گفت دورش خون هست. بهم قرص و & ...[/QUOTE

خیر پیش انشاا.... مشکلی پیش نمیاد

خدایا مرسی که هستی 
2728
سلام عزیزم. امروز رفتم دکتر. دکتر سونو کرد و دیدم کنجدم هنوز هستش. اما گفت دورش خون هست. بهم قرص و & ...

آخییی خداروشکر عزییییزم خیلی خوشحال شدم انشالله هرچی زودتر رفع بشه و بارداری راحتی داشته باشی 🙂🙂🙏🙏

درد حاملگی خارج رحمی غیر قابل تحمله 

میگن تو هفته های اول خیلی درد نداره چون جنین هنوز کوچیکه

من دوباره ازمایش بتا رو تکرار کردم و عددش شد 1525

دکترم گفت بتا خوب بالا رفته و به حاملگی خارج رحمی نمیخوره ولی وقتی سونو شکمی کرد ساک حاملگی رو ندید برا همین همچنان مشکوکه

گفت باید بری سونو داخلی ولی هنوز جرات نکردم برم سونو داخلی

نمیدونم چیکار کنم

خدایا شکرت 🙏💖
2740

دوستان من امروز برای کنترل وضعیتم دکتر رفتم و بهش گفتم که زیر دلم گاهی درد داره اونم شیاف پروژسترون دو بسته و آسپرین نوشته. قرص دمیترون هم نوشته که نمیدونم برای چیه. کسی هست از اینا مصرف کنه؟ ضرر نداشته باشن😶😶

2706