2737
2734
عنوان

لطفا لطفا راهنمایی در مورد شیردهی

89 بازدید | 12 پست

خانم های گل خواهش میکنم راهنماییم کنید.. شیر من از ساعت حدود ۹ شب تا ۳ صبح خیلی خیلی کم میشه...انواع شیرافزا هم امتحان کردم قرص پودر قطره شیره انگور و خرما و ارده و رازیانه و .... اما اثر نداره... چیکار کنم؟

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

تا حالا شیرخشک میدادم اما دارم کمش میکنم... بچم هم حدود ۵۰ روزه ش هست و عادت داره تا ۴ صبح بیدار باشه و شیر میخواد

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

میترسم شسرخشک بدم از سینه بیفته.. چیکار کنم تو اون بازه شیرم زیاد بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانم ها تو رو خدا بیاید راهنماییم کنید دیگه

سلام عزیزم هنوز شما هم درگیری با کم بودن شیر..منم شیرم زیاد نشد دارم خشک میدم

عزیزم من خدا رو هزار مرتبه شکر شیرخشک رو قطع کردم ... خیلی سخت بود اما سختیش سه شب اول بود بعد بچه عادت کرد... باور کن از زمانی که قطع کردم شیرم به تدریج زیاد شد و خدا رو شکر الان شب شیر دارم... شما هم قطع کن اکه گشنه بود شیرخشک با قاشق و یا سرنگ یا قطره چکون بده... بیشتر گریه هاشون به خاطر گرسنگی نیست به خاطر اینه که میخوان مک بزنن و شیشه شیر خیلی راحتتره

2738
من اخر شب خشک میدم میخوابه تا ساعت 6یا 7

بچه تون چند ماهه هست؟ شیرخشک رو فقط یه وعده آخرشب میدی یا بازم میدی عزیزم؟

بچه تون چند ماهه هست؟ شیرخشک رو فقط یه وعده آخرشب میدی یا بازم میدی عزیزم؟

25دوماهه میشه..نه بابا کاش ی وعده شب میدادم...صبح ظهر عصر..اول شیر خودمو میدم میبینم سیر نمیشه میرم خشک میدم چیکار کنم گشنه میمونه...الانم یکم سینمو میگیره اولش یکم شیر میخوره و ول میکنه..خییلی ناراحتم ب این زودی داره سیمنو نگیره.ب شیشه عادت کنه.با قاشق میدم گریه میکنه نمیخوره خیلی سخته خلاصه

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔
25دوماهه میشه..نه بابا کاش ی وعده شب میدادم...صبح ظهر عصر..اول شیر خودمو میدم میبینم سیر نمیشه میرم ...

عزیزم گفتی دو ماه؟ دختر من هم دقیقا همین وضعیت بود حس کردم شب ها سینه رو دوست نداره بگیره... دیگه واسم زنگ خطر شد

شما هم بدون فقط اگه شیرخشک ندی شیرت زیاد میشه

ببین عزیزم اگه گشنه باشه با قاشق هم میخوره اما اگه میبینی نق میزنه یعنی گشنه نیست و به شیشه عادت کرده که میخواد... میتونی شیشه رو اول کم کنی و فقط شب تو خواب بدی و بعد بگیری... سخت هست اما میشه گلم

25دوماهه میشه..نه بابا کاش ی وعده شب میدادم...صبح ظهر عصر..اول شیر خودمو میدم میبینم سیر نمیشه میرم ...

دکتر به من گفت اگه میخوای بدونی شیرت کمه یا نه ادرارش رو چک کن... اگه روزی ۶ بار ادرار کنه یعنی شیرت کافیه و وسواس الکی داری که سیر نمیشه و میخوای فقط با شیشه آرومش کنی و به سایر نیازهاش اهمیت نمیدی