2733
2734

سلام و خسته نباشید 

من مدتی ریزش مو شدید پیدا کردم و خیلی اظطراب دارم 

به دکتر مراجعه کردم یه سری داور محلول تجویز کرده که هنوز اقدام به استفاده نکردم 

تازه فهمیدم مشکل هرمونی مردانه دارم فردا مخوام به دکتر مراجعه کنم سوالی که برام به وجود امد  وقتی بالا بودن هرمونم درمان بشه ایا موهایی که ریخته باز رشت پیدا میکنه و مو ها پرپشت میشه  یا نه این ریزش باز ادامه داره

تعداد رای : 0
نظرسنجی
1
0
0%
10
0
0%
بله رشد میکنه من الان خوب شدم و تو مدت طول درمان موهای جاوی سرم دوباره دراومد و پر شد 

جدان  اخه مو ها من پیش اندازه  پر پشت بود به اندازه که هرجا میرفتم بهم میگفتن حدود یکسالی انطوریه تازه به خودم امد دیدم چقدر کم پشت شده شب خوابم نمبیره از این که ریزشش بیشتر شه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله رشد میکنه من الان خوب شدم و تو مدت طول درمان موهای جاوی سرم دوباره دراومد و پر شد 

جدي ؟؟؟؟ اخه منم همين مشكل رو دارم بعد دكتر واسم ازمايش DHEA نوشت كه خيلي بالا بود هول و حوش ٦٠٠ 

استارتر شما آزمایش دادین ک معلوم شد مشکل هورمونی دارین؟ اگه دادین چ آزمایشی؟

نه عزیزم فردا وقت دکتر دارم و تمام علایم بالا بودن هرمون مردانه دارم  البته تو اینترنت خواندم 

2738
جدان  اخه مو ها من پیش اندازه  پر پشت بود به اندازه که هرجا میرفتم بهم میگفتن حدود یکسالی ...

من هنوزم کناره سرم پوسته پوسته میشه و موی جدید در میاد اولش کمه بعد پر میشه

2706