2737
2734
عنوان

😭😭😢😢 کسی بوده مثل من باشه

306 بازدید | 10 پست

نزدیکای زایمانم هس و من همش حس میکنم میخوام بمیرم و دخترم تنها بمونه 

اصلا حال خوبی ندارم و همش استرس و اضطراب دارم 

کارم شده گریه و غم باد  😢😢😢

افسردگی گرفتی و طبیعی هست سعی کن لذت ببری بعدا حسرت میخوری

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا عزيزم اين چه فكراييه؟؟؟ 

به روزاي خوب بعد زايمانت فكر كن وقتي ني نيتو بغل ميگيري😍😍

خيلي به اين افكارت اهميت نده سعي كن مثبت فكر كني

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2728

عزیزممم این فکر و خیالارو بزار کنار ب دلت بدراه نده سر خودتو گرم کن و نزار فکرت سمت اینجور چیزا بره شاد باش و منتظر اومدن نی نی کوچولوت باش این حالت طبیعیه و هیچ اتفاقی قرار نیس بیوفته و فقط از ترس زایمانته همین

ایشالا خدا خودت و نی نی و همسرتو حفظ کنه عزیزم😍

2738

منم همینطور بودم شبی ک فرداش خواستم زایمان کنم اینقدر دلم پربود کلی گریه کردم کلااز بارداری واسترس زایمان اینا طبیعی همش

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹لطفا براحل مشکلات زندگیم بخونید شوهرم سرعقل بیاد قبول کنه خونه بخریم هرکسی خوند بگه تا منم براش بخونم