2737
2739
عنوان

تو چه حالین؟😜😜😜

666 بازدید | 81 پست

من خودم کنار کولر نشستم 😍❤ دارم به اینا فکر میکنم 😁

عقد و عروسی خودم که ماه دیگه ست 😘

خواستگاری فامیلمون که جمعه ست 😁😁

عقد فامیلمون که ماه دیگه ست 😊😜

عقد اونیکی فامیلمون که ۵ شنبه ست 😆

امسال ما خودمونو تو عقد و عروسی خفه میکنیم 😂😂 شما چی؟

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دراز کشیدم موزیک گوش میکنم

تو سایت میگردم

و فکر میکنم به کسی که دلم تنگشه

😆۲۳ ام عقد پسر عمه اس چی بپوشم

🙄ماه بعدم تولدمه میخوام جشن بگیرم😆😂چجوری بگیرم😶

2728

رو ب روی پنجره کف زمین دراز کشیدم 

پای چپ روی پای راست 

دخترم داره اتیش میسوزونه 

پسرمم بغل دستم داره فوتبال بازی میکنه با تبلت 

خواهرام و زندادشم و مامانمم هر کدوم ی گوشه خوابن 

منم خونه ی نامزدم  رو تخت  نامزدم دراز کشیدم خودشم نیست و دارم فکر میکنم واسه عروسیه ...

شمام پنج شنبه عروسی دارین؟ 😁😁 ما عقد داریم 😆😆

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 
2740
منم دراز کشیدم موزیک گوش میکنم تو سایت میگردم و فکر میکنم به کسی که دلم تنگشه 😆۲۳ ام عقد پسر عمه ...

عشقم تو بیا پیش خودم 😜😜😜 من از عروسی فرار میکنم دوتایی بریم تولد بگیریم 😁😁😍😍

رو ب روی پنجره کف زمین دراز کشیدم  پای چپ روی پای راست  دخترم داره اتیش میسوزونه  ...

وااااای من عاشق خانواده پر جمعیتم 😍😍 یا خونه ی پر جمعیت 😜😜

2706