2737
2739
عنوان

جوش صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 6203 بازدید | 46 پست
منم صورتم پر جوش چرکی بود حالا کندم دستکاری کردم زخم ولک سیاه شده بچه ها چی بزنم تا عقدم کاملا کمرنگ ...

امروزم یه جا خوندم نوشته بود یه قاشق گلاب با یه قاشق ابلیمو مخلوط کنین بزنین رو حوش بعد ۱۰ دقیقه بشورین

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوبه این روش؟

برم امتحان کنم بینم چی میشه

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
امروزم یه جا خوندم نوشته بود یه قاشق گلاب با یه قاشق ابلیمو مخلوط کنین بزنین رو حوش بعد ۱۰ دقیقه بشو ...

من حالا دیگه جوش ندارم زخم و لک جای جوش دارم

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

دوستان ببخشید ازین سوالم میگن بعضی جوش ها تو عقد درمیان درسته؟?شمام اینطور شدین؟

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2740
ن خانم هایی دیدم‌خیلی لاغرم هستن میان من خودمم ک خیلی چاق نیستم توپورم ولی باید اگه میری مثلا شکلاتی ...

اها مرسی من چندسال بدنسازی کار‌کردم ولی دوس دارم ایروبیک برم چون تو بدنسازی خیلی تحرک زیاد نیست بیشتر فشاره 

من حالا دیگه جوش ندارم زخم و لک جای جوش دارم

جای جوش هم نوشته بود

برم امتحان کنم بینم چی میشه

هر روشی امتحان کردین نتیجه داد ب بقیه هم بگین مرسی

کدوم نوعش عزیزم ؟

ماسک؟

خاک رسی سوپرفروت

بنفش هست ظرفش

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من

من ماسک قهوه استفاده میکنم واقعا عالیه البته من اصن ارایشی ندارم فقط یه سایه ابرو میزنم چون ابروهام کمـپشتن ولاغیر...

گلابم میزنم سفیده تخم مرغم میزنم عرق کاسنی هفته ایی یه لیوان میخورم و بعضی اوقات ب پوستممـمیزنم 

اب هم زیاد میخورم 

جوش هم دستکاری نمیکنم 

اصلاح هم فقط روزعروسیم رفتم 

دیگه نرفتم 

اول از همه شما که با بند انداختن اینجوری میشی کلا دیگه انجام نده چون ارزش نداره که پوستت جوش بزنه و چقدر طول بکشه این جوشا از بین بره از روشای دیگه استفاده کنید اول سرچ کنید ببینید پوست جوشی چه راهی برای موهای صورت داره

دوم صابون tcc و یک تونر سینره بخر تونر چربی پوست رو متعادل میکنه و پوستو شفاف میکنه به مرور

یخ هم خیلی خوبه روی جوشاتون هر روز بزارید چند دقیقه ماساژ بدید روی جوش

چهارم ماسک تو خونه درست کن بزن مثلا سفیده تخم مرغ با ابلیمو حالا یا تازه یا اگر نبود همون ابلیمو قاطی کن با چنگال هم بزن بعد بزار 20 دقیقه بمونه روی پوستت بعد بشور 

بعدم اب بخور روزانه حداقل 8 لیوان رو حتما بخور 

بعدم پیاده روی تند همون ورزش به مرور واسه پوست خوبه 

اگر خواستید از این الوورا هم بگیر بعد که جوشت خشک شد از ژل بزن به جای جوشاتون البته نباید وقتی رو صورتت افتاب بخوره من شنیدم شب بزنی بهتر البته اگر پوستت حساس نباشه

من دور فست فود خط کشیدم  

غذاهای چرب نمیخورم امیدوارم برای شما هم جواب بده هم صابون میتونید ایرانی بخرید هم تونر سینره که ایرانیه اگر نمیتونید از همون ماسکای ضد جوش خونگی و یخ البته استفاده کنید ان شاءالله که خوب بشن

لطفا برای حاجت خودتون و من یه توحید میخونید🌷
2706