2410
2553
عنوان

جوش صورت

6146 بازدید | 46 پست

سلام جوشهای صورتم خیلی بد جوری شده از داروخانه صابون دئو دراگ خریدم ولی خوب نمیشه چکار کنم خیلی زشت شده با وضع اقتصادی ما دکتر پوست نمیتونم برم لطفا کمکم کند

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخرین باری که بند انداختم صورتم اینجوری شد خیلی ناراحتم 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
2720

منم جوشی هستم جدیدا با ماسک جوش شیرین بهتر شدم...

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ.
2714

یه قاشق مربا خوری جوش شیرین رو با یه ذره آب که درحد خمیر بشه قاطی کن بزن رو جپشهات پنج دیقه بعد بشور...

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ.

سلام ببین عزیزم منم جوش زیاد میزدم ولی الان فقط جاشون ی ریزه مونده،یکی از کاربرا ب اسم شيوانا تو ی تاپيک گفته بود ک سفیده تخم مرغ رو هر روز ب عنوان ماسک استفاده کنید،بعدشم گلاب با پنبه ب صورت ضربه ای بزنید ب صورتتون،گلاب رو قبل از خواب و صبح ک بیدار میشی بزن عاليه

من ماسک فری من استفاده میکردم همه جوشام رفته بود. الان که باردارم خودم ترسیدم که یهو نکنه مضر باشه استفاده نکردم. جوش زدم بخاطر تغییرات هورمونی شدییییید.

فقط وقتی با صابون بدن کودک میشورم کمرنگ مبشن و میرن.

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من
2706