2737
2739
عنوان

رو اعصاب ترین اشخاصی که تابحال دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 51 پست

فقط فقط مادرشوهرم بخدا اصلا متوجه نمیشه اصلااا قسم قران میخورم براش بابا جریان این بود میگه نهههههه  اینجور نبود تو نمیدونی من میدونم مجبورم فقط دخترش یه سر تکون میده ک مثلا الینا راست میگه اهاا پس من  متوجه نشدم

بُُُُُُُُــگذار  بُــگذرد   ،روزهـــاے ک روز ما نــیـــستــ  ، روزگـــارے روز مــاهم مــیــرســـد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم هرجا هرچی میگم  میگه نه اینجوری نیس

خوبه حالا دروغ نمیگم

مثلاتو جمع رو دربایستی دار میگم فلان چیز رو فلانی اورده 

میگه همشو اون نیاورده که... 

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

اونایی که خوددرگیری حاد دارند هرکاری و هر حرفی بزنی فکر می کنند با اینا هستی

کلا دنبال دعوا اند

چرا از این می ترسی که ممکن همه چیز خراب بشه!! هیجان این داشته باش که همه چیز می تونه رو به راه بشه!!
2728

جاري دوروم

كه جلو من ميشينه پشت مادرشوهرم اينا حرف ميزنه پيش اونا كه هست قربون صدقشون ميره اه اه واقعا عوضيه

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍
مهدیس فود... چنان نفرتی ازش دارم که حد نداره

دختر من دوسش داره، خيلي با اشتها ميخوره لامصب

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

[QUOTE=63886157]کسایی ک وقتی بهشون میگی فلان تصمیمت اشتباست انجامش نده. قیافه مظلوم میگیرن و میگن آره راس میگی !!!بع ...[/QUO]مثل خواهرم میاد یه ساعت نصیحتش میکنی  چقدم خودش میگه اره اینبار دیگه کوتاه نمیام درست میگی لار  اخ م بود دقیقا از در میره بیرون همون غلطو برا بار هزارم تکرار میکنه

بُُُُُُُُــگذار  بُــگذرد   ،روزهـــاے ک روز ما نــیـــستــ  ، روزگـــارے روز مــاهم مــیــرســـد...
2740
ایناییکه وقتی نظر مخالف میدی  ریپلای میکنن  ول کن نیستن!  آخه به تو چه  نخود 😐 ...

حالا اروم باش برای قلبت خوب نیست مجید گناه داره😛😛😁😁💓

هر کسی از ظن خود شد یار من/ از درون من نجست اسرار من...

پسرهمسایمون‌ 😑بی ادب‌ و شیطونه. ۱۰ سالشه میبینتت‌ تو چشات‌ زل‌ میزنه‌ با غرور که سلامش‌ کنی چندروز پیشم‌ اومدخونمون‌ شوهرم‌ تازه یه چیز تزیینی‌ خوشکل خریده‌ واسم‌ با توپ‌ زد توش‌ پودرش‌ کرد‌ رفت‌ 😤

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
دختر من دوسش داره، خيلي با اشتها ميخوره لامصب

طرز خوردن و لب و لوچه و کثافتکاریش نفرت انگیزه... هر چی هم همه بهش میگن محل نمیزاره توهم زده فکر میکنه مثل خارجیاس! بابا حالا هر چی بگو خارجیا با دندون جلو غذا نمیرن اب دنهشونم ا ق اق یادم ننداز حالم بد میشه ازش... من هیچوقت کامنت نمیزارم اما واقعا نتونستم براش کامنت حال بهم زنی نزارم

دخترم تمام زندگی من
2706