2733
2734
عنوان

رو اعصاب ترین اشخاصی که تابحال دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 51 پست

خواهرم طبقه پایین ما میشینن اشغالهاشونم باید پدر من ببره بزاره سر کوچه تازه این یک نمونشه😞😞 گنداب زباله هاشونم حیاطو ور میداره هزار بار گفتم بابا زباله هارو تو پلاستیک ضخیم بزار تو زباله ها آب و دوغ ...نریز 

از میان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است 🙂📍ویکتور هوگو

منم باهات موافقم چون برام پيش اومذه در صورتي كه خودم خيلي زود ميبخشم و اصلا ببينم كسي چشاش پره اشك ميشه خودمم گريمم ميگيره ولي مادرهمسرم دقيقا منو يجوراي له كرد

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیاست مدارانی که هنووووووز شعارهای تو خالی میدن رو اعصاب منم

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️

اونایی که هر چی دلشون میخواد میگن و انتظار دارن تو جایی که مخصوص تبادل نظره جوابشونو ندیم و بذاریم تو گمراهی خودشون بمونن! واونایی که منطق سرشون نمیشه و سرشونو مثل کبک کردن زیر برف

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
2728

اونایی که هرچی دلشون میخواد بهت میگن و دلتو به بدترین شکل ممکن میشکنن آخرشم میگن ناراحت نشی عزیزم من رکم!

باید بهشون بگی عزیزم شما رک نیستی یه بیشعور عوضی هستی

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103

ی نمونه ی دیگه یادم اومد

دوستم همیشه میومد میگفت واااای اصلا نتونستم درس بخونم چقد بدبختم  امتحانش رو بیست میگرفت 😑 آدم دروغگویی بود . هنوزم نفهمیدم فازش چی بود ازین رفتارا داشت