2733
2739
عنوان

لطفا بیاین ببین این بی بی چکو

243 بازدید | 21 پست

7 روز عقب انداختم ماه اول اقدام بودم...2 تا بی بی زدم منفی بود امروز یکی دیگه زدم....بیاید ببینیدش 

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من خودم ۱۴ روز بعد از اینکه عقب انداختم بی بی چکم مثبت شد قبل اون همش منفی میشد اگه تا چند روز دیگه نشدی آزمایش بده

امید خسته ام تا چند گیرد با اجل کشتی !                           بمیرم یا بمانم پادشاها چیست فرمانت 
من خودم ۱۴ روز بعد از اینکه عقب انداختم بی بی چکم مثبت شد قبل اون همش منفی میشد اگه تا چند روز دیگه ...

وای خدااا

....این ماه بعد اقدامم پشیمون شدم از اقدام😢😢😢😢آخه خیلی کارا دارم این چند ماهه....یعنی حامله م؟

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖
خودمم میگم منفی. ...میخوام زعفرون و تخم شوید دم کنم بخورم خواستم مطمین شم

اصلا این کارو نکن گلم چون اقدام کردی اول برو آزمایش بده نبودی برو پیش دکتر دارو میده 

امید خسته ام تا چند گیرد با اجل کشتی !                           بمیرم یا بمانم پادشاها چیست فرمانت 
اصلا این کارو نکن گلم چون اقدام کردی اول برو آزمایش بده نبودی برو پیش دکتر دارو میده 

یعنی میگی فردا برم آزمایش؟میترسم😢😢😢😢😢

آزمایش باید ناشتا باشم؟؟

وای خدااا ....این ماه بعد اقدامم پشیمون شدم از اقدام😢😢😢😢آخه خیلی کارا دارم این چند ماهه....یعنی ...

نمیدونم عزیزم انشالله که هر چی خیره همون بشه وقتی ۷ روز عقب انداختی حتا اگه باردارم نیستی باید پیگیری کنی تا منظم بشی

یعنی میگی فردا برم آزمایش؟میترسم😢😢😢😢😢 آزمایش باید ناشتا باشم؟؟

نه لازم نیست ناشتا باشی 

2706