2752
2734
عنوان

ميشه بگيد درد زايمان چجوريه؟؟

429 بازدید | 21 پست

سلام دوستام.

من زايمان اولمه و ٤ شنبه ميرم تو هفته ٣٦ 

زير دلم روي خط بيكينيم هي انقباض و انبساط ميشه طوري كه ٥،١٠ دقيقه دردميگيره بعد دوباره ول ميكنه  تا ١٥،٢٠ دقيقه ديگه...

جوري كه انگار همش دستشويي داشته باشي اونجوري ميشم

ميخواستم ببينم اينا جزء دردايه زايمان ميشه؟؟

من الان نميدونم بايد چيكار كنم واقعا😞😞😞

خدايا همه مامانايه باردار به سلامتي ني نياشون و بدنيا بيارن و با كلي خوشحالي بزرگ شدنش و ببين🙏🏽

البته از نيم ساعت پيش اين دردام شروع شدش و قبلا هم اينجوري ميشدم ولي خيلي خيلي تايم كمي مثلا شايد ١ دقيقه اونم تو كل روز يا اصلا نميشدم 

امشب اينجوري شدم كه انقدر طولاني هي درد ميگيره

خدايا همه مامانايه باردار به سلامتي ني نياشون و بدنيا بيارن و با كلي خوشحالي بزرگ شدنش و ببين🙏🏽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طبیعی زایمان نکردم ولی سر پسرم چندروز قبل زایمانم انقباض داشتم حس میکردم پسر خودشو شل و سفت میکنه تا ۲۰ ابان وقت داشتم که ۲۲ مهرشبش همش حس دفع داشتم یه پام تواتاق بود یه پام تودستشویی روز ۲۲ که رفتم مطب چون سزارینی بودم دکتر گفت همین حالا بستری شو اینا درد زایمانه 

2731

بلندشو برو بیمارستان یه چکی ازت بکنن درد زایمان در هر فردی متفاوته یکی خیلی درد داره یکی کمی اما کلا انقباضات هست که زمان مشخص داره و هی کمتر و کمتر میشه حتما برو چک بشی من دوتا زایمان طبیعی داشتم

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹

عزيزم شما مثانت درد گرفته اون ناحيه كه خط بيكينيه مثانس كه باعث ميشه حس كنى دستشويى دارى

٢ احتمال هست 

اولى بچت فشار مياره به مثانه 

دومى عفونت مثانه

اگر موقع دفع ادارار سوزش يا درد داشتى عفونته

اگر نداشتى سنگينيه بچته

عزيزم شما مثانت درد گرفته اون ناحيه كه خط بيكينيه مثانس كه باعث ميشه حس كنى دستشويى دارى ٢ احتمال ه ...

به حدي كه همش احساس ميكنم مثانم پره 

تاحالا اينحوري نشده بودم 

الان از ساعت ٤:٤٥ همينحوريم تا همين الان

انگار بچه پاشو ميزاره و فشار ميده بعد بر ميداره دوباره چند دقيقه ديگه به همين صورت 

پد بهداشتي گذاشتم رفتم دستشويي با عرض معذرت ترشح زرد رنگ روش بودش 

همش نگرانم 

نميدونم طبيعيه يا علائم زايمان 

عزيزم شما مثانت درد گرفته اون ناحيه كه خط بيكينيه مثانس كه باعث ميشه حس كنى دستشويى دارى ٢ احتمال ه ...

موقع دستشويي اصلا نه درد دارم نه سوزش 

عزيزم اينى كه شما ميگى با اون ترشح عفونته فقط فردا برو دكتر ازمايش ميده و دارو 

رفتم دكتر ازمايشم دادم گفت هيچي نيستش نشونه عفونت هست ولي اونم بخاطر اينكه اب نميتونستم بخورم بخاطر ويار بدي كه داشتم چون همش بالا مياوردم اصلا نميتونستم اب بخورم بخاطر همين دستشويي خيلي كم ميرفتم الان اين ماه اخر يكم بهتر شدم اب ميخورم ديكه علائمي از اون عفونت نيستش حتي بوش هم از بين رفته

2706