2737
2734
عنوان

شب بیداری

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 39 پست
گناه داره میترسه بچم

گلم بچه ۶ ماهه چه میدونه ترس چیه شبا تا ساعت ده نخوابون بعد شب اگه بیدار شد شیر به بهش خودش میخوابه 

ادمهاى اين روزگار اين چنين اند با گرك بره ميخورند با چوپان گريه ميكنند  

هر کاری کردم فایده نداشت نذاشتم از ساعت 6 بهد از ظهر بخوابه انگار بدتر شد 

صبا زود بیدارش کن من شنیدم گفتن برا نوزاد جای خواب شبش با روز فرق کنه شبا تو تاریکی باشه روزا برق خاموش نکنین که شب بخوابه این کارا کردم دخترم ۴ ماهشه الان از تقریبا دو ماهگی شب تا صبح میخوابه ۶ اینا بیدار میشه شیر میخوره اونم تو خواب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبا زود بیدارش کن من شنیدم گفتن برا نوزاد جای خواب شبش با روز فرق کنه شبا تو تاریکی باشه روزا برق خا ...

صبح زود بیدارش کنم بعد تو روز یکم بخوابه اشکال نداره 

خونمون کوچیکه چه حوری فرق اخه فرق بزارم جای خواب و بیدارشو 

عجب گیر کردیم از دست این گودزیلاهااا

هیچ وقت باطن زندگی خودت با ظاهر زندگی مردم مقایسه نکن  
گناه داره میترسه بچم

با گناه داره گناه نداره به جایی نمیرسی عزیزم.. بعدشم خونه کاملا تاریک نیست که یه نوری هست در حد اینکه ببینه شما و باباش خوابیدین. اونم یکم خودشو میچسبونه بهت میبینه بیدار نمیشی یکم گریه میکنه خسته که شد میخوابه.. چندشب تحمل کنی اوکی میشه

2728
گلم بچه ۶ ماهه چه میدونه ترس چیه شبا تا ساعت ده نخوابون بعد شب اگه بیدار شد شیر به بهش خودش میخوابه& ...

میشه برای رفلاکسش یا دندون دراوردن باشه ایا

با گناه داره گناه نداره به جایی نمیرسی عزیزم.. بعدشم خونه کاملا تاریک نیست که یه نوری هست در حد اینک ...

امتحان میکنم ایشالا ک جواب بده شب بیداری خیلی سخته

2740

نه گلم اگه اونطوری بود فقط گریه میکرد ولی گل پسرت عادت کرده به بازی شبونه چندبار که بیدار شده حتما باهاش بازی کرداونم عادت کرده 

نه گلم اگه اونطوری بود فقط گریه میکرد ولی گل پسرت عادت کرده به بازی شبونه چندبار که بیدار شده حتما ب ...

اخه نق هم میزنه میگم نکنه جاییش درد میکنه من نمیفهمم

اخه نق هم میزنه میگم نکنه جاییش درد میکنه من نمیفهمم

والا چی بگم ولی پسر من اگه دندون در میاورد نق نمیزد زاری میکرد یه جوری جغ میزد که بردیمش دکتر نصف شب یه شربت بهش دادن خوب شد ریفلاکس هم داشت ولی شبا بیدار نمیشد واسش اگه زیاد نگرانی یه دکتر نوزاد ببر ویزیتش کنه انشاءالله که هر چه زودتر خوب میشه 

والا چی بگم ولی پسر من اگه دندون در میاورد نق نمیزد زاری میکرد یه جوری جغ میزد که بردیمش دکتر نصف شب ...

هر ماه میبرمش دکتر معاینه میکنه میگه چیزی نیس نمیدونم والا انکار عادتش شده

والا چی بگم ولی پسر من اگه دندون در میاورد نق نمیزد زاری میکرد یه جوری جغ میزد که بردیمش دکتر نصف شب ...

چ شربتی داد دکتر ب پسرت عزیزم

2706