2737
2739
عنوان

شب بیداری

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 39 پست

والا دقیق یادم نیست ولی گفت باکتری دهانش از بین میبره انگاری اب رو اتیش بود واسه رفلاکش هم ده روز رانتدین تجویز کرده بود 

ادمهاى اين روزگار اين چنين اند با گرك بره ميخورند با چوپان گريه ميكنند  

والا دقیق یادم نیست ولی گفت باکتری دهانش از بین میبره انگاری اب رو اتیش بود واسه رفلاکش هم ده روز را ...

پسر منم راینیتیدین میخوره 

نمیدوتم والا ایشالا درست شه

هیچ وقت باطن زندگی خودت با ظاهر زندگی مردم مقایسه نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر منم شش ماهشه ما هم داستان داريم باهاش روز كه كلا نميخوابه شب هم مدام بيدار ميشه الان يك هفته ست ...

خیلی بده شب بیداری من ک داغون شدم اصلا 

پسر من از 40 روزگیش کولیک داشت پدرم در اومده بود یه دفعه میدیدی 3 روز اصلا نخوابیده بودم حالا هم ک باید بهتر بشه اینجوریه 

پسر من تو روز چرت میزنه اما شبا خیلی دیر میخوابه و نق میزنه 

پسر منم كوليك خيلي بدي داشت إز خستگي و بيخوابي داغون شده بودم نه روز ميخوابيد نه شب الانم گريه نميكنه و فقط روزا چرت ميزنه كه اونم حتما بايد رو پا نگهش دارم الانم به زور خوابوندم رو پامه هنوز

به نظر من بچه بدخواب هيچ وقت درست نميشه دخترم كه بعد إز شير گرفتن خواب شبش درست شد

اگه با از شیر گرفتن درست شه من دیگه نمیدم شیر 

ب خدا مردم دیگه از بی خوابی 

پسر منم کولیک بدی داشت شب تا صبح گریه میکرد بچم

شبا نق نمیرنه بچت فقط بیداره ؟

2738
اگه با از شیر گرفتن درست شه من دیگه نمیدم شیر  ب خدا مردم دیگه از بی خوابی  پسر منم کولی ...

ميخوابه ساعت يك اينا ولي همش بيدار ميشه شير ميخوره يعني شايد هر يك ربع اينا اينجوري تا خودم ميام بخوابم بيدار ميشه تا اذان صبح كارمون اينه بعد اون يكم خوابش بهتر ميشه.گاهي كه شير ميخوره نميخوابه بعدش گريه ميكنه بايد بلند شم بگردونم

گناه داره إز شير نگير بعد يك سالگي يه مقدار بهتر ميشه نسبت به قبل الان إز شير گرفتن سخته اما دو سالگي ميفهمه خودش راحتتر قبول ميكنه اتفاقا اينجور بچه ها در آينده آروم و فهميده و باهوش ميشن دخترمو خيلي راحت قانع كردم شير نخوره اونم راحت قبول كرد أصلا اذيت نشدم