2737
2734
عنوان

اومدم واسه سقط بیمارستان تورو خدا دعام کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 54 پست
خدانکنه عزیزم😔بچم سالم بود رفنم نمونه یرداری از جفت جنین بخاطر پشکل ژنتیکی بعداز نمونه قلبش ایستاد ...

وای عزیرم ..شاید دلیلش همون بوده

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلااااااا نترس عزیزم 

هیییییچ ترسی نداره 

با شیاف راحت سقط میکنی 

منم بچه اولمو با شیاف سقط کردم بعد از یک سالم حامله شدم دوباره نگران هیییچی نباش تو کل کن بخدا برات صلوات میفرستم

یعنی انقدری که بعضی ادما بیشعورن خود بیشعورم انقدر بیشعور   نیست.  
2728
نمیدونم ولله هنوز دردام شروع نشده

نمیگم درد نداره من خودم از هرکسی که میگفت درد نداره متنفر شدم موقع سقطم میگفتم کاش امادم کرده بودن شکه شده بودم دردش زیاده اما نه طوری که نتونی تحمل کنی فداتشم درد زیادیه که میشه تحمل کرد اما اگه سریع کنده شه بیاد پایین دیگه راحت میشی

.....
2738
اینطوری نگو دوستم بزار اماده باشه دوستمون هر بدنی متفاوته من خودم مرگو تجربه کردم دل درد دیگه چیه!!!

عزیزم بهتر نیست که ترس تو دلش نندازیم😲

یعنی انقدری که بعضی ادما بیشعورن خود بیشعورم انقدر بیشعور   نیست.  
اینطوری نگو دوستم بزار اماده باشه دوستمون هر بدنی متفاوته من خودم مرگو تجربه کردم دل درد دیگه چیه!!!

مگه چجوری گفتم ..میگن سقط درد داره مگم نه دردش شاید مثل دلدرد باشه ...

خدایا جز تو معبودی نیست  تو پاک منزهی و من از ستمگران هستم ..
عزیزم بهتر نیست که ترس تو دلش نندازیم😲

نه عزیزدلم بهتر نیست منم همه میگفتن خوبه عالیه اما وقتی دردا اومد سراغم بیشتر از شوکی که شده بودم دردام هزار برابر شده بود و کلی نفرین کردم کسایی که میگفتن هیجی نیست یه دل درد سادست یه چیزیه که باید تجربه کنه عزیزم چه بهتر امادکی داشته باشه مثل زایمانه برای یکی اسونه برای یکی سخت من خودم خیییلی بد سقط کردم ۲۱ قرص خوردم تا اومد پایین

.....
2706