2726
عنوان

اومدم واسه سقط بیمارستان تورو خدا دعام کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خيلي متاسفم منم باهاتون همدردم ديروز فهميدم كه دوازده روزه بچه قلب نداره 

دكتر گفتن يك شب بيمارستان بستري  بشم قرص بدن و فرداش ساكشن لطفا فردا بيا و از تجربه ات بگو برام خيلي مهمه بدونم چي در انتظارمه 

من هنوووووز معتقدم میشود عشق به انها اموخت

به نظر منم بهتره آدماگی هرچیزی رو داشته باشی ولی نه اینکه تلقین کنی... فقط تا میتونی نفس عمیق بکش

اگه شوهرت کنارته دستشو بگیر فشار بده

من موقع سقطم دلم میخواست خودمو بندازم رو شوهرم که سبک شم😐😐😐 نمیذاشتن بیاد تو اتاق ولی به خدا فقط میخواستم دستشو بگیرم فشار بدم که آروم شم

حس میکنم آدم اینجوری آروم میشه و دردش کمتر میشه... هرچی بیشتر داد و فریاد کنی انرژیت کمتر میشه و دردت بیشتر.

پس نفس عمیق بکشه و آروم باش، ان‌شاءالله راحت و بی دردسر سقط شه

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
2728
نه بابا خسته نباشی! 😂دل درد داریم تا دل درد

حتما باید بگم یه دلدرد شدید در حد مرگ داری ک کل وجودتو نابود میشه نفست بالا نمیاد احساس مکنی خفه ایی ....اینارو توقع داری بگم اره ....عزیزم وقتی کسی مریضه امید مخواد ن زخم زبون ..من یادمه بچه بودم ٨ ساله اپاندیس گرفتم مامانم بهم گفت کاری نمخوان بکنن یه کرم چرب مکنن خوب میشی ..اگه اینو نمگفت نمیرفتم اتاق عمل 

خدایا جز تو معبودی نیست  تو پاک منزهی و من از ستمگران هستم ..

دوستاني كه تجربه يا اطلاعاتي داريد به نظرتون با استفاده از درمان هاي گياهي جواب نميگيريم ؟

حداقل در حدي كه خونريزي و ……… شروع بشه و بعد فقط سأكشن كنيم

من هنوووووز معتقدم میشود عشق به انها اموخت
حتما باید بگم یه دلدرد شدید در حد مرگ داری ک کل وجودتو نابود میشه نفست بالا نمیاد احساس مکنی خفه ایی ...

وای چه بداخلاق!😏

به همه بپرید اشکالی نداره اما اگه جواب یکیو درست بدید میشه زخم زبون و نقض حقوق بشر؟ 

قربون بودنت برم پسرم... 
وای چه بداخلاق!😏 به همه بپرید اشکالی نداره اما اگه جواب یکیو درست بدید میشه زخم زبون و نقض حقوق بش ...

برو بابا .

خدایا جز تو معبودی نیست  تو پاک منزهی و من از ستمگران هستم ..