2737
2734

ببخشید واضح میگم من امروز نزدیکی عمیق انجام دادم یک ربع بعد  حس کردم یه اب از بدنم خارج شد و لباس زیرم خیس خیس شد  الان بیستو هشت هفته باردارم این چیه

به بعضیام باید گفت اگه حس میکنی خیلی تو بارته واست گاری بگیرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه شک داری برو دکتر چک بشی

گیسوجون ببخشیدا دوباره من ازت سوال دارم

لکه بینی داشتی تو بارداری؟چن هفته بودی؟

حلما جان؛دلبندم بند بند وجودت را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایت را دارد....تنت همیشه سلامت❤❤
2731
گیسوجون ببخشیدا دوباره من ازت سوال دارم لکه بینی داشتی تو بارداری؟چن هفته بودی؟

عزیزمی..من از وقتی بی بی چک زدم تا ۴ ماهگی خونریزی..لخته بینی و لک بینی داشتم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
عزیزمی..من از وقتی بی بی چک زدم تا ۴ ماهگی خونریزی..لخته بینی و لک بینی داشتم

علتش چی بود؟

حلما جان؛دلبندم بند بند وجودت را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایت را دارد....تنت همیشه سلامت❤❤
2740
خود به خود رفع شد؟

نه دیگه..استراحت مطلق و روزی دوتا شیاف..کم کم از بین رفت با بزرگ شدن جنین و جفت..جفتمم پایین بود که کم کم رفت بالا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
نه دیگه..استراحت مطلق و روزی دوتا شیاف..کم کم از بین رفت با بزرگ شدن جنین و جفت..جفتمم پایین بود که ...

مرسی عزیزم...لطف کردی❤❤