2733
2739
عنوان

بامزه ترین خاطره😂😂

6248 بازدید | 121 پست

واااااای😂من گ..زعمم یادم اومد😂😂آقا نشسته بودیم من و عمو و عمه بعد عمم ملین خورده بود شکمش روون شده بود بدجور داشتیم در نهایت سکوت نیگا فیلم میکردیم ی دفه عمم پاشد با سرعت نور دوید طرف در نرسیده ب در چنان رگباری گوزید ک امگا مسلسلو گذاشتن رگبار😂وااای حالا عمومم عموی بزرگ بود این عمم عمه کوچیک😂من ک از بس خندم میومد و جلو خودمو گرفته بودم قلبم درد گرقته بود😂😂عمم فقط صحنه رو ترک کرد عمومم حتی ی سانتی مترم از جاش تکون نخورد تو همون حالت خیره ب تلویزیون موند😂انگا تاکسی درمیش کرده باشن😂پلکم نمیزد😂😂عمم اومد داخل بعد خودش پیش خودش گف خب ادمیه دیگه درمیره ازش عموم گنگ شده بود اصا نیگاشم نکرد فک کنم میخواس خجالت نکش😂

حالا شما بگین😊😀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عیب نداره راست گفته دیگه گ و ز دست خودت نیس 

خدایا دو بار تو این شش ماه دل منو شکوندی اما دل مامانای منتظر دیگه رو نشکون کفر نمیگم اما اعتقادم ضعیف شد کلی باهات راز و دل کردم کلی التماست کردم کلی گریه کردم آخرش نشد یعنی اصلا نشنیدی ببخشید اما واقعا دیگه هیچی نمیگم الهی هیچ مادر ای وی افی نتیجه منفی نگیره سخته بخدا سخته 

🤣🤣🤣🤣

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
2738

بچه ها من یادمه ترم اول دانشگاه بودم .😥

سر کلاس نقشه۱ بودیم سر این کلاسا چون کشیدنیه استاد میاد بالا سرمون نگاه میکنه کمک میکنه و اینا

بچه ها من عادت دارم برای تمرکز آدامس میجوم دو تا آدامس خرسی رو قشنگ سر کلاس تو دهنم بود 

بعد یه قسمت درسو مشکل داشتم استادو صدا کردم اونم بنده خدا اومد جلو گفت مشکلتون چیه

منننننننهههه احمقققق داشتم با آدامس حرف میزدم یهووووووووو آدامسه با اوننننن حجم از دهنم پرت شد قشنگ افتاد روی لپه استاد با دو کیلو تتتتففف😢😢😢😢😢😢

بعد از صورتش لیز خورد افتاد رو کتابم 

با یه حالت چندش آور صورتشو پاک کرد و رفتتتت 😂😂😂😂😂😥😥😥😢😢😢😢

در حدی بد بود که اومدم کتابمو پاک کنم اون نوشته هام خراب میشدن رنگ پس میدادن 😆😆😆😆😅😅😅😅😥😥😥😢😢😢

بعد استادو بچه ها از اون به بعد صدا میکردن دیگه نمیرفت نزدیکشون همونجا پاتخته از دور توضیح میداد هنوزم که ترم اخرمه نگام میکنه بهم میخندددده 😭😭😭😭😭😆😆

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

دبیرستان بودم یه رفیق فاب داشتم ایمش نیلوفر بود که بهش میگفتم نیلو خیلی تپل بود یسری سر زنگزبان پاکنشو پرت کرد برای دوتا میز اونور تر پاشد بره ازش بگیره که صندلی بقلیش اون یکی دوستم بود یه زیر پا بهش زد اونم تالاااااپ خورد زمین منم که خواب بودم پاشدم در رفتم داد زدم زلزلههههه همه هجوم اوردن سمت در که معلم متوجه شد و منفجر شد از خنده ولی واقعا زمین بد لرزید ⁦☹️⁩

دوستان ممنون میشم برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین  الهم صل علی محمد و آل محمد  
یه بار رفتم خرید کنم جای پول از تو کیفم نوار بهداشتی برداشتم دراز کردم سمت فروشنده اقا😭😭اشنای مادر ...

ای وای من😂😂😂مرررردم اخه حواست کجا بود اون چیکار کرد😂😂

2706